Матрона Московського казала, що вона побачила нас, почуйте нас і допоможи нам, коли вона пройшла.

Незважаючи на те, що знаменита Матрона Москви народилася сліпа, насправді вона побачила більше, ніж будь-який з нас. Уже у віці 8 років дівчина отримала сильну віру і змогла прогнозувати майбутнє, щоб попередити людства про майбутні неприємності. Але допомога Матрони Московської Не вдалося. У віці 17 років відійшлися ноги, але вона сама безглузно продовжується до польгми, загоює тяжко хворим і допомагає людям з іншими хорошими вадами.

доб.

У дорослому віці після жовтня Революції Матрона практично не спить. З того, як вона привела седентний спосіб життя, і це небезпечно для її переміщення по країні з політичних причин, святий почав отримувати людей в її будинку в передмісті. Вони говорять про те, що протягом дня вона була адресована п'ятдесят місцевих жителів, які пророкували майбутнє життя. Решта часу Матрона витрачається на щоденні молитви.

Як багато сестер, Матрона не обмежувалася прогнозами на свій час. Про нас багато про майбутні десятки і навіть століттях. Я згадував майбутній катаклізми, які знизяться на вік майбутніх поколінь. Ми також знаємо, що чекаємо нас в 2023 році.



На жаль, її прогнози на цьому балі не оптимістично. Вона прогнозувала, що матеріальний світ переважає над духовним. І щоб люди повинні піти через "чистих неприємностей". «Людина зануриться в темряву, а замість сонячного світла буде загальна темрява. Люди сплять на землі і прокинуться під ним. й

Перша молитва Матронушка «Холя правої Матері Матрона!» Ви помічника всім людям.
Допомогти мені в моїх справах.
Не залиште мене за допомогою і допиту.
Проміння Господньому рабу Божого.
В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
Амен.



Крім того, Матрона Московського розповів про глобальну кризу мігрантів. Вона сказала, що це буде час голоду і багато людей доведеться залишити свої будинки, щоб бути безпечними і навколо своїх дітей. Так що вони можуть годувати їх і не порушувати себе.

Духовний світ зустріне матеріал світу. В результаті багата і бідна прийде на конфлікт. У зв'язку з матеріальними апетитами багатих, величезна хасм відкриється між ними і звичайними людьми. В середині, тільки жирні коти і бджіл. Такі трагіічні події можуть бути очікувані в середині 2023 року.



Друге Молитва на Матронуску «Холя праведний дер Матрона»
Про нас

Але не давати в розпад. Матронушка Московська дуже часто повторюється, що світло, в кінці, повинна виграти. Багато проблем вирішать рано чи пізно. Зокрема, церква допоможе. Люди підкорять в собі базові пристрасті і пророки. Згодом, не відразу, але й буде.



Багато людей в церкві будуть розуміти, що вони були неправильними. Вони не жили правого життя, але були як останні грішники. І це буде чудовою і щасливою.

Але для цього потрібно подолати себе. Разом, за допомогою Божої допомоги та надії. Буде потрібно прибрати шкаралупи ненависті і рабства. Ви повинні зіткнутися з вашими страхами і не давати в будь-який проповіді груші, що надходять від потужних вище. Це єдиний спосіб знайти себе знову і закінчити цей час зла і страждання.

р.

Третя молитва до Матронушка «Блесе Старе Матрона»,
Наш інтер'єр і експедитор
до Господа!
Ви дивитесь на ваші духовні очі.
Як в минулому, так і в майбутньому, все відкрито для вас. Згадайте ім'я Божого раба.
Подаруйте поради, покажіть спосіб вирішення проблеми (запитайте про вашу проблему)
Дякую за допомогу святому.
В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
Амен.



Вже до її відправлення Матрона Московського пообіцяла, що вона продовжить допомогти всім нам. Направляємо нас і надамо нам шлях, який веде до світла і добра. Так ви не можете зануритися в важкі думки. Як кажуть, не всі втратили, якщо є такі чіткі та духовні сили за нами. Це божевільна бути океї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное