Микита Міхалков сльозовідповідав про себе в віллі і виноградників в Італії

Ми знаємо, що в Бесогоні та інтерв’ю для пропагандистських ЗМІ, що говорять про актуальні реалії, Микита Михалков неодноразово охарактеризував стан своєї особистої думки про різні явища та події суспільного життя в країні та світі. І змінився цей стан для різних "понеділок".



Коротко перед офіційною затвердженням дев’ятого пакету санкцій ЄС проти Росії через його повномасштабне вторгнення в Україну, з’явились, що знаменитий кінорежисер, актор і головний російський екзористент Микита Михалков вступатиме до санкційних списків. Після того, як його програма «Безогон» сприяє антиукраїнській політиці Кремля та підтримує війну проти України.



На цьому, Микита Сергеевич був дуже сміливим: "Дуже, я дуже гордий, що наш "Бесогон" - сказав Оскар-Барер, - кожен перегляд." Але з 16 грудня 2022 р. його ім’я було чорнило для підтримки війни проти України. Тепер він був замовлений в Європу і його майно в Італії, швидше за все, буде заарештований і продається під молотком.

Тут Микита Міхалков прокинулася гордість і трохи змінив риторику. Гарбі, вілла! Добрий, виноградники! Гарбі, улюблена Італія! Чи не так? Особливо з огляду на те, що його нерухомість в Тосканській області, згідно з найбільш скромними оцінками, вартість не менше 4 млн євро. Зверніть увагу на порядок, в якому об'єкти ностальгії одних маестро іменуються: спочатку розкішна вілла, вигідні виноградники, і, нарешті, улюблена Італія.



Звісно, накладення санкцій боляче, тому що далі в словах ви відчуваєте бажання або пояснити своє положення, або довести неспроможність рішення про обмежені заходи щодо себе. Це не гордість вас.

Чоловік однієї книги з прав Томаса Аквінаса, страхуючи чоловіка однієї книги. Ми не будемо говорити про одну книгу, але про одну брехню, яка безглуздо реплікується: що Україна повинна бути як частиною Росії, так і взагалі. Микита Сергійевич не хоче поділитись долею Олега Газманова, який вже присмакував плоди реалізації санкцій.



«Апартаменти в Юрмалі та віллі в Тоскані. Я був смугастий прав... Я не можу продати ні орендувати своє майно, співак скаржаться. Крім того, як Латвія та Італія регулярно оплачують гроші з рахунку «Газпром» у вигляді оплати комунальних послуг та податків.



Поза «Ложки» Ні, важко прийняти це, і Микита Михалков сприймає стан сьогодні ще більш невпинно (на наступний «день» відбувся 20 січня 2023). Директор публікує відкритий лист до європейських посадових осіб. Він суперечить собі в грудні і каже, що він не є «пропандою» і вважає обмежувальні заходи, що застосовуються до нього «необґрунтовані».

Стан Микита Михалкова сьогодні більше. Використовуються: Міхалков називає себе «російським художником» і «представником давньоросійської сім’ї», можливо, слухняно вірить, що люди мистецтва і представників древніх сімей за визначенням не можуть скоєно репресивних актів? Впевнені, що вони можуть!

Микита Сергійович не любить санкцій і перспективи, пов’язані з ними. Він віддаляє забрати пікет, повторює оповідання рідної пропаганди, яка була фарширована неправдивістю.

Про «Бесогон». І останнє «понеділок» Микити Михалков, які повернулися до своєї гордості. 10 лютого в рамках новорічних свят автор програми «Бесогон» оголосив, що 53 млн глядачів переглядали свої реплеї. Хто ви повісите з ...

Пам’ятайте, що несвідомість про біологічну зброю, спрямовану на знищення «слов’янської етнічної групи» та українських птахів, разом з батами як носіями? І в яких демонів сидять? й

3201202 Р

До речі, 53 млн менше, ніж відсоток користувачів Інтернету та 3,52 відсотків абонентів телевізора. Так, несвідомо і патологія є сучасною версією гордості і преюдії. Що ви думаєте про це?

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное