Бабця розповів про радості життя в пенсії, навіть коли ви отримуєте копійку

Шукаємо календар: шостий. На день народження брата, і це протягом тижня до п'яти. Подарунок не проблема. Реальне життя в пенсії Я дізнався про це. Кошти в конверті, і навіть в складку завжди будуть корисними для нього або для покупки запчастин для Volkswagen, або для відпочинку з друзями на риболовлі - він не встигнути шукати назад, а потім новий сезон ... Проблема, швидше за все, я можу виділити для цієї мети, будь ласка, на день народження хлопчика і досить протягом тижня. Ні, ні. Ми розуміємо конвенцію сум і значення фрази «здатні варіанти».

3610Р. 4200Р.

«Чи не є іншими» – це наступний урок, який охоплює реальне життя пенсії, неприпустимо, але ефектно. А телефонна книга має менше номерів, менше і менше голосів на телефоні на свята, і більше і більше гостей на день народження. Сад. І ще...

Ісаак Борисов має лінії, які я буду писати, як я пам'ятаю:

З весни до весни буде життя.
Життя не має кінця, життя має початок.
Не боїться бути глухим.
Після того, як час, мій серце був товщі.



І так радісно, що немає кінця, що тиша може звучати голоси життя, які пам'ятають і люблять відступати. Я щаслива, тому що я поділю свою думку про свята моєї дорослої дочки. Вона довірила мене, коли вона була в юніори високі, можливо навіть до. Я не мріяв про життя в пенсії. Anya Вона сказала:

- З днем народження. Різдво, Великдень, Новий Рік - це деякі межі, ознаки. Але на святах дарують подарунки. Кожен день - подарунок від життя, Бог, що він думає. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! й



Звичайно я погодився. І з тих пір, навіть у найскладніших, гірких днях я намагаюся знайти в них щось, що допоможе відчути подяку і радість. Не в період болю, але при його позі.

Тепер випікають тістечка, пиріжки, але є мрія: наша перемога прийде - випікати самостійно. яблуко-мейкй Дуже смачна і ситна. Досить мати чайну вечірку з цим тортом.



інгредієнти
  • 3 ст.л. борошна
  • 300г вершкове масло з морозильної камери і 200г м'яке, для вершків
  • 2 яйця
  • 2.5 столи цукру
  • 1 л + 1 ст.л. сметани
  • 2 кг яблук
  • 1 ч.л. соди
  • сік половини лимона, якусь сіль


Підготовка
  1. Краще варити коржі вранці напередодні ласощі, а шари яблук і крему слід наносити ввечері, щоб торт добре замочений вночі. В розсіяному борошні натрієвий на тертці холодної олії натирайте борошно маслом в кришку своїми руками, додайте склянку сметани, соди, викопану лимонним соком і сіллю. Масло можна замінити кремовим маргарином найвищого класу. Потім не сійте.



  2. Переверніть яйця зі склянкою цукру і з'єднайте з іншими продуктами. Змішайте тісто. Іноді необхідно посипати до склянки борошна, якщо сметана рідка або великі яйця. Тісто виходить м'яким, слухняним, не прилипає до рук. Розділіть його в 7 або 8 частин, посипте трохи борошна, покрийте плівкою і вставте її в холодильник на годину.
  3. Потім тонко прокачати кожну частину в прямокутник, покрийте застібку з пергаментним папером, викладіть заготовлене тісто - запікайте кілька хвилин при температурі 180 °. Коржі дуже швидко розводять. Доброго дня. Охолоджені скоринки складені з гіркою.
Сируп + крем Яблука відмивають від шкірки і цукру, нарізають на скибочки і відвари в сиропі (2 склянки води + 1 склянка цукру) до зміни кольору. Переконайтеся, що вони не спекотні. Краще взяти тверді яблука. Отримайте готові скибочки з шумом, остудіть. Натирайте м'яке вершкове масло для вершки. літр сметани збивають вінком з цукром і, не перестаючи помішувати, поступово додають сметану збиту цукром до олії. Велика обробна дошка покривається пергаментним папером і формує торт в наступній послідовності: торт + яблучні скибочки + вершки + коржик + скибочки + вершки і так далі. Вершки зверху. Залиште один торт, потріть його в невеликій крихти, посипте торт рівномірно і закладіть його холодом.

Реальне життя в пенсії

Перед подачею торта нарізати порційні шматочки, покласти на блюдо. Я сподіваюсь, що мій сон... І реальне життя в пенсії дає і радість гастрономічного роду. В модерації, звичайно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное