На виїзді в супермаркеті я часто бачить дівчат з величезними губами, які переваги процедури збільшення

Дівчата часто хочуть отримати лацінай Хтось купує спеціальні косметичні засоби для цього, і особливо сміливі жінки роблять спеціальну процедуру в косметології, відповідно до бажаних форм. Але є підводні камені в цьому випадку?



З цієї процедури все ще на піку популярності, а сфера косметології не стоїть на місці, ми вирішили поділитися з вами останню інформацію. Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість всім. Плюси і мінуси аугментації губ.

Багато дівчат мріє про пухкі губи. Ви можете стати більш привабливими. Тим не менш, більшість жінок підвищують свої губи, щоб зробити їх трохи більшим і красивим. Але як не втратити особистість, якщо кожен другий використовує послуги косметолога?



У цьому питанні необхідно ретельно розібратися. Якщо ви хочете збільшити губи, зважте прози і мінуси. Подумайте про те, чи дійсно потрібна контурна пластика. Ця процедура має як недоліки, так і переваги.

Наприклад, якщо ви не любите результат, ваші губи сливу з часом повернеться до початкової форми. Це можливо завдяки спеціальним препаратам, які в губах вводять косметолог. Гіалуронова кислота є однією з найпопулярніших серед них. І після певного періоду часу він просто зникне.



З одного боку, це плюс, так як жінка має можливість вибрати, чи хоче вона продовжувати ходити з такими губами. З іншого боку, любителям сливових губ потрібно повторювати процедуру вчасно. І вона, дава чесність, недорогий. Таким чином, ви повинні виділяти гроші з бюджету на окремий пункт витрат.

Одним з очевидних переваг є відсутність вікових обмежень. Ліки можуть бути збільшені в 17 і 60 років. Головне - звернутися до лікаря-консультантів. Також дана процедура дозволить вам забути про те, що сухість і вітерність. Речовина, яка вводиться в губи, живить їх зсередини, завдяки чому навіть найбільш зневодні губи миттєво трансформуються.



Крім того, сучасні виробники препаратів для аугментації губ обіцяють, що людина не матиме ніяких алергічних реакцій. Це чудова новина для жінок, які не збираються до косметолога через їх схильність до алергії.

Дуже важливо, щоб жінки стали більш впевненими. Якщо вона не схожа на губи до того, як після процедури вона буде виглядати на себе по-новому. Я ніколи не хотів подібних процедур. Але в моєму середовищі багато дівчат, які регулярно збільшують губи і отримують задоволення від неї.

Чому б ви не поширили губи? Як зазначено вище, ця процедура досить дорого. Плюс, дуже важливо, щоб отримати реальний професіонал у вашій галузі, а не людині, яка пройшла 2-місячні курси і думає себе косметологом. В ідеалі фахівець повинен мати медичну освіту і, звичайно, ліцензію на це зробити.



Процедуру доведеться повторювати кожні 6-8 місяців. Від препарату, що вводять в губи. Якщо ви вирішили збільшити губи знову, ефект прослужить довше. Тим не менш, це все нічого не в порівнянні з тим, що при збільшенні губ ви завжди можете перестаратися.

Це просто так буває, що дівчата, відчували ефект завоювання губ, хочуть зробити їх більш і більше. Іноді здається манічна ідея. Яскравий приклад цього - дівчина з Болгарії Андрей Іванова. Вона захотіла виглядати як лялька Bratz і почала розширюватися не тільки губи, але і її жекбони.



В цілому, вона витратила близько 10 тис. фунтів і дала 36 ін'єкцій. Що виглядає як візуально, можна побачити на фото. Лікарі розголошують дівчину з наступних процедур, так як це, безумовно, відбивають її здоров'я. Проте Андрій не гасить.

Очевидно, що дівчина стала анти-розбіркою для інших. Я захищаю вас, щоб піклуватися про себе і не робити це. Охорона здоров'я: Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное