З ніжністю я пояснив чоловіка, чому я не хочу квітів 8 березня

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем Довгий час перетворився в сюру. Розкажіть. Виробники різних товарів, маркетологів та звичайних людей перетворили цей день у свято весни, краси та гармонії. Але це не вірно!

р.

Напередодні такого важливого заходу ми розглянемо наш обов’язок розповісти про історію Міжнародного дня жінок. І ми також пропонуємо визначити, чи відсвяткувати цей відпочинок на всіх.

Наскільки Міжнародний жіночий день став таким, я дізнався від мого бабуся, коли я ще був досить молодий. Ба розповів мені історію. Текстильні працівники страйку в Нью-Йоркуй У 1908 р. жінки, які порушили, вимагають кращого умов праці.

Наприкінці ХІХ ст., суфрагети, активісти та звичайні працівники не почали боротися за свої права. Друга міжнародна конференція соціалістів 1910 р. Рішення про щорічне святкування Міжнародного дня жінокй Пропозиція була проведена Клара Зеткіна, німецькою громадською демократією та жіночим активістом.



Веб-сайт: www.art_photo_bird Тоді головною метою цієї громади було досягнення універсального одягу для жінок у всіх країнах світу. Клара Зеткіна підтримувала понад сотні жінок з 17 країн. Однак точну дату свята не було узгоджено. У різних країнах відзначається Міжнародний жіночий день.

Але вже в 1914 році Австрія, Угорщина, Німеччина, Нідерланди, США, Швейцарії та інших країн відзначили День жінок 8 березня Так ця традиція понад 100 років. Чому так багато оповідань в пострадянських країнах, пов’язаних з цим днем?

Р

Наприклад, є віра, що 8 березня є традиційним радянським святом. Як видно, що не вірно. Хоча цей день дійсно пов'язаний з лютою революції 1917 року. Більше 128,000 працівників вирушили на страйк на вимогу рівності. Після 4 днів імператор підписав постанову про надання жінкам права голосувати, але революція не зупинилася.

З розвитком Радянського Союзу, Міжнародний день жінок втратив свою феміністську сутність. 8 березня в СРСР почали привітати всіх жінок, дівчат і навіть дівчат. Зрозуміло, що ця традиція мігрувалася на сучасну Росію. Так виходить, що тепер це тільки жіночий день, коли улюблені дружини, мати і господиня потрібно порадувати квітами і іншими подарунками.

8 березня зберігається в країнах СНД. І часто з'являється бажання жінки залишатися красивим, бо вона повинна прикрасити цей світ. Але це приплив! Жінки не є ювелірними, і ми не повинні заперечувати їх.



Феміністи у багатьох країнах світу демонструють на цей день слоганами про твердість і рівність. Професіонали та інші виступи, які проводять різні тематичні заходи – все це необхідно для повернення Міжнародного дня жінок до свого оригінального значення.

У зв’язку з тим, що на території України знизилась стежка. Поговорили, що 8 березня слід скасувати, щоб декомунізувати. 25 лютого в офіційному день української жінки відбулася акція на заміну дати та зробити 25 лютого.



Тим не менш, люди проти неї. По-перше, українці та українці вільно проголосували за 8 березня, щоб залишити вихідний день. По-друге, відповідальні феміністи почали навчати себе про значення Міжнародного дня жінок.

Крім того, мережа почала критикувати пропозицію для запровадження дня української жінки. 25 лютого — День народження видатного Лесі Українки. Але, 24 лютого, усі українці муренували, бо це було на цей день у 2022 році, що Росія запустив повноцінну інвазію.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Дуже дивний, щоб мати національне свято наступного дня. Крім того, сама назва звучить дивним. В Україні живуть жінки різних національностей: євреї, вірмени, Румунки, кримські татари та ін. Так ми більше, ніж деякі, що сумнівна ідея не прийде від 25 лютого.

Не всі жінки вважають себе феміністами. Для чого скрутиться концепція фемінізму. Однак ми не повинні забувати, завдяки яким ми зараз маємо право вибрати: ми можемо працювати, де ми хочемо, щоб отримати гроші для цього, брати участь у голосуванні на виборах, вибрати партнера і багато іншого.



Все це відбулося завдяки багаторічній боротьбі активістів, які не бояться заявити себе і свої права. Міжнародний жіночий день покликаний нагадати людям про це і привернути увагу громадськості до питань, які ще актуальні для жінок.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное