Я вбив здоров'я, догляд за птахом

Привід. доля Не кожна жінка може. Ольга була в положенні, де величезна кількість завдань знизилася на неї. І каталізатор для всіх проблем був мати свого нового чоловіка. Чи зможе героїн вийти з цієї ситуації, ми дізнаємось пізніше в статті.

р.

Я одружився майже рік тому. Я не мав можливості переїхати в оренду квартиру, і не було питання купівлі власного житла. Плану було розпочато збереження грошей на оплату внизу, тоді як ми живемо з матір’ю Toli. У неї був власний будинок, тому був більш ніж достатній номер.

р.

Я скажу, що мій зв'язок з Валентиною Івановною ніколи не був хорошим. Ми маємо дуже різні символи. Я сімейний чоловік. Хочу порадувати чоловіка з усіма сортами добрих, стежити за тим, щоб все було чисто. Моя мама навчила мене!

Подумайте про своє самопочуття. Я не шукаю будинок дуже багато, але я відвідав салон краси. Деякі види подвійний стандарт. Я не знаю, як прогулятися з гарною укладкою, поки є такий щит в будинку. Коли я переїхала там, перше, що я очищав його. Захищаючи нове життя в цьому будинку, щоб говорити.



І почав варити систематично, і мати-в-правді активно приєдналася до моїх страв. Я сказав, що вона може приготувати себе. Але вона закінчилася скандалами. До тих пір, поки я живу тут, я ове її. В той час я відчув, як я був на ліцензії птахів. Мій чоловік і я почав платити за всі комунальні послуги.

Чи можливо провести спільне житло з матір'ю Вести з матір'ю-в-правом, спільне житло не працює. Валентина Івановна розбила все на мене. І в кінці вона зробила неймовірну. Я купила багато курчат, гусениць та інших тварин. Але я не збираюся це зробити спочатку. Тут, скажеш, тримайте, у нас є всі наші, будинки.



Не встигнути сперечатися з матір'ю В одній точці величезна кількість нових завдань, пов’язаних з повсякденним життям. Далі почали роботу на клумбах. Влітку варила на зиму. Бог знає, як мені вдалося працювати.



Згодом я почав відчувати себе рабом в цьому будинку. Я буквально зробив всі роботи. Я не можу попросити чоловіка, бо він був там на дні. Ми працюємо над тим, щоб нам було якомога швидше. Толя була втомлена як я, і його робота була більш напруженою. Я не можу змінити мову, щоб скаржитися на мої проблеми вдома.

Точка кипіння Я захищав і працюю. Але я був радий бачити, що моя робота була несучою плодами. Домашні овочі, ягоди та зелень, свіжі яйця та інші продукти з саду. Це так великий! До тих пір, поки сестра мого чоловіка приїхала відвідати з-за кордону. Валентина Петровна почала лікувати її на все, що я зробив. Я подарував своїм хребтом, поки не побачила її.

А потім вона почала дарувати їй найсвіжіші яйця нашої кладки Коли я не можу стояти, і зробив її скандал. Я думаю, що не ярмарок. Моя мама не вдарила пальця, щоб впоратися з чим завгодно. У відповідь вона почала розтирати, що купила всі курчати та інші тварини. Це була її ідея і я був просто виконавцем. Як нерозривно!



Я просто не можу стояти. Я кладаю чоловіка перед тим, що я пакую свої речі і поїду до батьків. Я не можу жити з матір'ю. Позбавляємо своїх грядок і збирання. Смішні

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Що відбувається, коли нові дружини починають жити з батьками. Завжди погана ідея. Однак в будь-якій ситуації, пов'язаній з родичами, дуже важливо відразу встановити особисті кордони і дати людині зрозуміти, що ставлення ви не будете переносити. Ольго не зробив цього і пішов з головою Валентини Івановни. Ви думаєте, що вони можуть отримати разом?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное