Моя мама з'ясувала, що я знайшов «пекен», і вона дасть їй свої продукти до одного сина.

Мати - це людина, якій ми всі одержуємо дітей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Навіть батько часто не піклується про свою дитину, так як мати. Але Що таке любов матері?? Питання є досить складним і відкритим.



Пели, ймовірно, залежать від виховання і внутрішньої моральності людини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Немає одного, крім неї. Але деякі люди стають чуйними, і в їх розумінні батьки стають своєрідним тягаром, нічого більше. Причиною цього все ще незнімного, деякі відмивають його на характері і темпераменті, а деякі блаженні погані дитячі спогади.

Що таке любов для матері, тому чому ми лікуємо нашу матір так по-різному? Ми брат і сестра. Вирощування разом. Я не пам'ятаю ніяких негативних речей про нього. Це дивовижна. Свєта прогулялася по вечірньому місту і не вписала ситуації в голову. Подумав про кілька людей. Про мене, мій мама і мій брат. І ускладнені стосунки, які утворилися між ними.



Світло було 37 років. Чоловік, дитина. Я просто сплачую кредит на квартири. Тепер, нехай не новий, хрущов майже в центрі міста, був офіційно їх майно. Кожен квадратний метр був виготовлений по праці, нервів і головного болю.

Світлана знала вартість грошей в першу чергу. Її сім'я ніколи не багата. Звичайна робота, будинок, сім'я. І після шлюбу, і навіть з появою своєї дочки не було зайвого часу для відпочинку. Її чоловік працював в 2 зрушень, і вона також працювала, керуючи для перегляду дитини. Не було інших варіантів, але було сниться: будинок.



Наскільки сльози кинули над цим. Вони жертвують відпочивати, подорожувати і купити деякі приємні речі. Іноді вони навіть зберігають на дитину: куртка не наймодніша модель, телефон без зайвих додаткових. вона невелика, і вона, ймовірно, не потребує. А з якоїсь причини, що інші діти це все!

У цей час молодий брат відчував себе дуже добре. Не схожий на те, що він висить в нічних клубах або кидає гроші навколо. Ні, він орендував себе невеликою однокімнатною квартирою і жив загартованим холостом. Грошові кошти від своєї роботи, але досить від часової роботи. І він не дуже проціджував.

Часом вся родина надійшло через нього в середині вулиці. Завжди щасливий, завжди щасливий. Він не поспішає і нічого не залежить. Він просто сказав hello і посміхатися назад. Майстер життя.



Він ніколи не мав грошей, щоб допомогти мамі. Але він може легко відвідати її в середині тижня і порожньою половину холодильника. Він був легкою прогулянкою для нього.

Але це не те, що приймала стільки місця у розумі Світлани. Вона була використана до такого роду поведінки. Вона була сердитися про те, що вона була просто навчена. І з такого неслухняного, сльози самі перетворилися в очі.



З'ясував, що брат Мітя нещодавно придбав машину. Друзі, і не найкращі. Короткий, дешевий і знайомий. Але все ж на ходу! Це означає, що він мав гроші. І в своєму місті без авто зробив, якщо не всі, то більшість - напевно. А потім для бізнесу: водіїв таксі, діти перевозити або до котеджу їхати. І замовив людей, як її брат не мав грошей на газ. Ось чому вони продали його до нього.

1897.500 Р

Але це не все, виявилося, що "сон" може врятувати себе на цій tarataika, матір його постійно допомагав йому з їжею. Я не хочу бути голодним. Ці продукти часто придбали Света і чоловік. Щоб допомогти мамі старшого віку. І це те, як він вийшов.

Коли Світлана прийшла до своєї матері, щоб з'ясувати ці обставини, вона майже поїхав її з квартири. Як вона прийшла до неї, щоб підняти це питання і розбити свого брата? Похилого віку, а також старшого! З чоловіком, в квартирі, з хорошою роботою. Не подобається вам бідний син! Я, і вона знайшла себе «пекленом» відразу з кінцем і замком.

Р.

Ось чому це буває: це все та інше. Вона любить її мати і лікує її добре. Мій брат, ймовірно, не любить всіх. Він піклується про себе і життя, а також, спалює його. Він отримав велике ставлення. Це також приклад. Що вона заслуговує і як вона заважає зараз? О, здається, що вона почала свою сім'ю, і пов'язані питання ніколи не їдуть. Шамінь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное