Інтенсивні господині роблять цю помилку при смаженні заморожених зубів, а коти дині з ними

У мене є старий друг. Я не буду сказати, що краще, але хитрість і мудрість - це напевно! Вона здатна порадувати чоловіка і показати, що хороша коханка вона з найменшою втратою енергії і часу. Деякі жінки (і я) повинні дізнатися від неї, як правильно обробляти напівфабрикати, як обсмажити заморожені котлети, чебуреки і нуклети.



Сьогодні видання. "Сайт" Я розповім вам історію цієї жінки. А також поділяють свою мудрість у смаженні напівфабрикатів.

Як обсмажити заморожені зубчики я розповість вам історію. Чоловік, який любить їсти в домашніх умовах. Знаючи, що він був про крок на дверцятах, непристойна дружина швидко зігріла духовку і подрібнила готові апетитні торти там, які купили заздалегідь в магазині. Її чоловік надходить на кухню, і є аромати по всій кімнаті, а з духовки перед очима любляча дружина випускає іржаві торти. «Хто, як ти зараз? Торти просто тут! Він запікав вас! – і в щік – смак! Доброго дня! Ідилл!



Заморожені напівфабрикати для вечері в супермаркеті: Я хотів, щоб помпер мій чоловік, тому що він любить котлети, і я не мав бажання стояти плитою весь вечір.

Коли мій джентльмен прийшов додому з роботи, котлети розтопилися, і я почав їх обсмажити. Я забрав сковороду, заливаємо соняшникову олію, прогріла все добре - і виклав ряд шпаклів. На мій хагрін, котлети почали розпадати і розслати перед очима, а неприємні муки, утворені в сковороді замість непристойного смаженого посуду. Я захотівся сміятися і крити одночасно.



Заспокоївшись трохи, я шукав друг, щоб поділитися своїм досвідом про те, як засмажувати заморожені краватки. Як тільки я сказав кілька слів, вона перебила мене: «Нехай мені здогадка – ти їх побачила!» І я був струнким, "Як..." Моя подруга сміхалася, «Як я знаю?» Це перший раз я зробив таку ж помилку! Про нас А друг пояснив мені всі нюанси приготування напівфабрикатів.



Що слід враховувати при смаженні заморожених зубів
  1. Котлети (і інші напівфабрикати) не можна розморожувати, вони починають варити в замороженій формі. Якщо напівфабрикат розтоплюється, ви отримаєте в результаті не красива закуска страва, але запобіжна або збита безформна маса.
  2. Панель повинна бути прийнята високою і з кришкою. Таким чином, підтримується оптимальна температура для приготування заморожених продуктів.
  3. Під час смаження заморожених котлет слід видалити обережно, щоб не загорнути: багато пари будуть випущені під час приготування.
  4. Перед гарячою панеллю з рослинною олією необхідно добре прогріти. Висока температура допоможе кальмари завісити і швидко сформувати іржі скоринки, після чого котлети не розпадуть і будуть соковитими всередині.





Процес смаження заморожених котлет:
  1. Викладаємо ряд котлет на сковороді і обов'язково покрийте кришкою.
  2. Під кришкою до 7 хвилин на кожну сторону, щоб котлети захопили.
  3. Після того, як котлети розводять з двох сторін, продовжуємо варити їх, знизилися лише перерви між фліпами до 3 хвилин.
  4. Від 15 до 20 хвилин не забуваючи постійно переходити. Завдяки цим зусиллям, труси будуть рівномірно обсмажені і не будуть сирими всередині. р.





Заморожені напівфабрикати допомагають господині економити час і зусилля, оскільки вони іноді повністю відсутні в кінці зайнятого робочого дня. Вони дуже корисні, коли раптом друзі приходять відвідати. І якщо заморожені продукти правильно готують, то це буде не тільки швидко, але і смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное