Мама згадувала його «місце молоді» і розповіла про сестру, вона планувала

Незаймана дитина - як поважна помилка. Історія знає багато випадків, коли махровий з одного боку або іншої відмовив рідній дитині. Фінансові проблеми, післяпартійна депресія, моральна відмова. Не існує різниці для малюка.

4651064

Після того, як в більшості випадків, якщо «мама» відмовилася від нього, то «додати» не буде там. Річки, що витрачаються в дитячому будинку, назавжди залишають знак на психіці. Тільки в дуже рідкісних випадках діти описують цей період свого життя, як «не такий поганий час, дійсно».

Неприйнята дитина Денис з дитинства знав, що він був привезений не матір'ю і батьком, але його дідусь. Ні, не був трагічний інцидент, ні. Біологічні батьки мали дитину занадто рано. У догляді за людьми старшого віку залишилась дворічна дитина. Єдиний, хто знайшов ситуацію, який був дідом Денисом.

Це те, що він був диким смішним тим, що вже у віці 35 років він став реальним «батьком».

- Я навіть не сказав, що в армії!



Зростали і з часом почали запитати питання. Хоча він був представлений всім, як свою дитину, ви не можете приховати все в маленькому містечку. І діти ці дні можуть бути досить сердитися і нечутливими. У початковій школі Денис спробував якось соромитися, вони кажуть, реальні батьки відвернулися від нього. Але хлопець виявився з характером і після пари трьох роз’яснень відносин «все і один раз», стверджує йому швидко знизився.

Його бабуся часто захищав його і сказав йому про свою дочку. Збережіть його легко. Час, невірний вік. Денис намагався підняти міцну, тому лежачи в цьому випадку не розуміли. І він зрозумів. У невеликих, периферичних містах, діти, якось стають дорослими набагато швидше, ніж у добре загартованому і мацевому капіталі.



Ймовірно, тому Денис зробив рано, що якщо він хоче досягти щось в цьому житті, він не може обійтися без руху. Я просто не хочу, щоб вийти з сім'ї. Грандпаренти завжди знають, як зачепити їх онука, як допомогти їм. У мене було велике бажання побачити маму. Отець, як він зрозумілий, не був доглянуто бачити.

І так, ранньою весною, коли їхні далекі родичі планували ювілей, бабуся прийшла до хлопця з розмовою.

Я мріяв зустрітися з матір'ю 16 років - Денискою, в п'ятницю вирушаєте з нами до Сидорова для свята.
Я? Чому? Я не схожий на це. У мене є плани, насправді. Перейдіть з Дідусь разом. Згадуйте свою молодь, танець. Я не втратив. Це просто костюм для пошуку...
- Денис, я розумію, що ви прекрасно. Але це змащена, що мама буде там. Ваша мама. Вона не дзвонила мені, але її друг сказав мені вчора. Коротко продумайте, хлопчик. Якщо ви хочете побачити її, нехай все йде разом. Я не маю нічого сказати їй. Я думаю, що ви чекали досить довго, щоб побачити її на 16. Вона стала матір'ю в одному віці. О, мій Бог.



Денис був сонний, що ніч. Він уявив, як він бомбардував свою маму з питаннями. Розкажіть своє життя. Дізнатися більше Але найголовніше, вона буде знати, чому вона пішла. Чи був її вік чи був він? Нехай це мій реальний батько, і він поставив його до нього. Не залишилося часу, він точно знає.

Не всі, що він уявляв На наступний вечір Денис ніколи не забудеться. Він був нервовим і божевільним, що матір його не прийде. Невідома жінка прибула. Якось, Денис звернувся до себе. Він вже п'яний і охоче дивився з кожним і взяв фотографії. Зрозуміло, що ця жінка в житті завжди і всюди в плиті.

Тоді жінка побачила її бабуся, прийшла до неї. Поговорили 5 хвилин і в кінцевому підсумку вона пішла до Дениса. Зовсім, що вони були родичами. Але більшість з них дивилися як брат і сестра.



Перервавши кришки, як Денис не з'явився. Біологічна мати плавно підійшов її сина і захопив його. Її материнський інстинкт був вичерпаний. Далі вона попросила сина про школу, про те, що його дідусь відірвали його. Плани життя. Абсолютно стандартний нечутливий, що йде повністю дивним.

Денис спробував розповісти про все в порядку, але в певній точці він зрозумів, що жінка перед ним вже шукала в пошуках інших співрозмовників. Не дуже цікаво. Не турбуючись. І тоді хлопець прийшов з того ж питання, що йшлося в його голові всю ніч.



- Мама, чому ви залишаєте мене? Яка причина?
до Немає причин, Денис. Денис... Я вірно назвав вас Ваною. Немає причин. Як старий я? 16 років. Я не міг думати про це. Дитинство відіграло в одному місці. Ти виглядаєш серйозно. Це добре. У вас є сестра, до речі. Вона 3. Побачити, що вона вже зробила добре в відповідальному віці.

Чи знаєте ви? Я маю на увазі, не турбуючись, не шкодую себе. Що таке? Це випадково, життя просто трапилося. І тепер ми йдемо. Головне, мої батьки молоді і змогли підняти чоловіка з вас! Всі права, син. Я гона, я гона даю вам більше подарунки і привітати всіх. Поговоримо трохи пізніше. Хороша розмова з вами, насправді. Дуже хороший.

Що таке справжня сім'я? Денис чекав ще 5 хвилин на потенцію, після чого підійшов його бабуся і наказав біль у животі, щоб піти додому. Вона, з ледь помітними сльозами в очах, нехай йому йти. На наступний день хлопчик повністю стирнув образ своєї матері. Тепер він мав лише дідусь (наче він любив дідусь) і бабуся.



І з тих пір цей факт став основним. Все інше нецензурне. Сім'я святих. Ви повинні знати, хто дійсно є частиною вашої сім'ї. Подумавши про всіх, як тільки є занадто багатою відзнакою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное