Відомий сейсмолог від Нідерландського Франка Хогербіта, який прогнозував землетрус в Туреччині, попереджав про нову погану погоду

Останнім часом весь світ захопився новинами, що відбувався потужний землетрус в Туреччині та Сирії. Цей шторм прийняв життя тисяч людей. На величину природного катастрофи в Туреччині було 7.7 балів, що не відбулося майже 85 років. Також землетрус торкнувся території Сирії, а саме Альеппо, Латакія, Хама і Тартус. Але, очевидно, природа не достатньо цього знищення. Після цього існує можливість сильного землетрусу, але в іншій частині світу.



GettyImages видання "Сайт" Повідомляємо про те, що ми знаємо і чи варто боятися.

Імовірність нового землетрусу розповіли вченим з Нідерландського франка Хогербіта. Пророкував землетрус в Туреччині та Сирії. Прогнозування майбутніх землетрусів практично неможливо. Однак вчений впевнений у своїх прогнозах.



Він попередив, що на початку березня в світі знову стане сильним землетрусом. Це буде землетрус 8,5 або вище. Сейсмолог каже, що це відбудеться з 3 по 7 березня.

Р

Поза «Ложки» Але які регіони впливають? Хогербіти вірять, що це вплине на Росію (Камчатка та Курильські острови), Японія, країни південної Європи, Індонезії, Пакистану, а також частини Північної Америки. Багато країн можуть вплинути на це буріння.



Вчений пояснив, що така сейсмічна активність асоціюється з підходом планет. Він каже: "Я не перебільшуюсь, я не намагаюся заспокоїти страх, я просто попередження." Поведи його будь-яким чином, бо він вже пророкував одну погану погоду.



Тоді в провінції Кахраманмаш на південно-східній Туреччині, землетруси величини 7,7 і 7,6 відбулися. Тисячі післяшків слідують. Вони відчували в 10 провінціях республіки і навіть у сусідніх країнах. За останніми даними, ця катастрофа заявила більше 50 тис. життів.



Хочу вірити, що сейсмолог невірний цей час. Однак раніше індійський хлопчик Авелия Ананд сказав, що в найближчому майбутньому катастрофа буде падати на Землі. Ми сподіваємося, що природа буде любим нам і людство більше не повинна зіткнутися з такими страшними подіями. Ми зустрілися з усіма постраждалими від землетрусів в Туреччині та Сирії. Тексти пісень, а це означає: І ми віримо, що це не буде знову!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное