Дочка доросла від мого чоловіка, кладає вибір, не хочу жертвувати щастя

Набряклість у віці Як страшний сон. Днів змінити один після іншого, перспективний нічого хорошого. Не приїжджайте до відвідування. Не можна сказати про дітей або онуків. Всі вони не піклуються про старі люди. Залишилося тільки прогулятися в свіжому повітрі і голодувати на щасливих парах, які проходять з заздрістю.



Тому важливо знайти кохану людину, з якою б не було б боятися жити. Не дивлячись на різні дрібниці, такі як складний характер або непристойний (на вашу думку) хобі. Природно, все має свої межі. Але з віком ви починаєте одягатися з усіма сортами тріфл. Ваша родина стає набагато важливіше. З роками приходить мудрість.

Важко бути вдовою на 30. А ще з маленькою дитиною в руках. Але я думаю, що я мав на увазі. Ми звернулися до нашої дочки. Я був удачливий, що я працював відразу після закінчення навчання і материнства не збив з мене залишки професійних навичок.



Але це ще дуже важко. Ми врятували на все, що ми можемо, я прокинувся рано, прийшов додому дуже пізно. Дякую, Мама допомогла з Каріна. вона розплідна, навчалася, приготувала її, якщо вона встигла. Трохи пізніше було простіше: дочка виросла, і вона більше не потрібно витрачати стільки уваги. Добре, відносно, ви знаєте.

За 5 років я не міг думати про пошук нового чоловіка. Я знала дівчину, яка потребує батька, але я не збираюся. Після чого почалися дослідження, зростання дитини. У цей період ми досить багато втираємо між собою нерви, але потім, безглуздо, конденсуємо. Вона, ви бачите, почав, що дуже складний вік. Я просто захотів миру і відповідальність.



Коли інститут почав, ми тихо вирішили не заважати в одній справі. Я можу тільки випадково попросити свого хлопця, але нічого більше. Я хочу тримати свої інтереси до себе. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У певній точці, колега шахти запропонувала, що я піду в театр або щось. Звісно, але дуже непомітно продемонстрували ознаки уваги.

У нас є кілька дат, які нічого не привели. Я не готовий зробити нову любов. Він, в свою чергу, не може забути свою дружину. У будь-якому випадку, це було перед початком. З іншого боку, хоча б коротко, я відчував себе жінкою. З бордюрами, дзвінками, термінальним букетом квітів є не всі відповідні. Так, в той час він був.



Каріна одружена зараз. Вона має дитину і маю онуків. Добра сім'я, я люблю сина, дуже багато. Я бачу, що він адаптований до важкого персонажа своєї дочки, тому він дійсно любить її.

Я не молодий. Я не чекав ніяких ніжних почуттів у своєму віці. Життя пропущено, але це дозволило мені підняти дитину і залишатися чесною, нормальною людиною.



Так це було дивно дивним для мене, щоб познайомитися з дуже цікавим чоловіком, який був, як я, довгоочікуваний вівер. Здавалося мені, теж. Ми прогуляємось разом, ми говоримо. З моменту своєї роботи пов'язана з постійними виїздами Сергій провів багато часу за кордоном. Так співрозмовник від нього виявився дуже розумним і добре прочитаним.

Дочка для дорослих або зрілий коханець? Але Каріна не затверджує нас дуже багато. Все про мій новий хлопець. Він подарував своїм дітям більшу частину свого багатства. І той факт, що він молодший мене, навіть якщо 3 роки. Навіть його вуса подразнює дочку. Мій чоловік має довгу бороду, хоча. Я не можу розібратися, коли це над.



Так, Каріна і я ще друзі. Не відвідуйте більше одного місяця. вона моя дочка, тому вона має право висловити свою думку про мій вибір. Хто знає, якщо він стане її степом? Але є так багато негативності, і це з ніде. Я не лікував її кілька разів, що Сергій і я не бачив один одного в довгий час. Але це не може тривати довго.



Я не знаю, що вибрати. Сприяє Вашому щастя у віці. І, нарешті, випадають з єдиною дитиною, до якої, насправді, я присвятив своє життя. У будь-якому випадку, ця ситуація не заваджена. Може бути, якщо ви запрошуєте їх до столу, речі будуть краще. Або це може бути великим скандалом. Я не знаю, але час розповість.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное