Вона лікувала німецькою мовою про її будинок, яка повинна бути бідною, і він прагне познайомитися з рідними.

Деякі жінки дуже впевнені, що їх час шлюбу Не дуже важливо. Головне - рано. З дитинства вони планують, що їх весілля буде виглядати. нареченаВін багатий і багатий чоловік. Вони вважно вважають, що колір волосся обраного буде. Залишилося питання невеликого: виростити до прийнятного віку і відродити від батьківського будинку.



На жаль, ці прагнення часто грають жорстокий жарт з ними. Зображення ідеального весілля і ідеального чоловіка не завжди відповідає новим обставинам. Блакитний ручний в повсякденному житті може бути звичайним ледачем або класичним tyrant без підказки про те, що уява раніше змащена.

Марія заміжна і була дуже рада її обраним. Економічний, добре розвинений. Вже звісно поперли свою жіночу ванність з букетом квітів або декількома лініями (все як химерні сповіді про вічне кохання). Це чудовий вибір. Особливо якщо ви шукаєте вибір друзів.

Весілля була підібрана: красива, помп'яна. Мама і тато були дуже щасливими, хоча раніше, навпаки, вони не хотіли давати свою тільки дочку «за першої особи вони зустрічають». Не дивлячись на те, що в родинному житті, речі пішли добре. Спочатку син народився, а через рік дочка прибули. Коли виникають проблеми.



Чоловік почав постійно зануритися і показати себе майстером ситуації. З колишньої романтики залишається лише бліда. Кілька троянд на 8 березня, і вони були надані автоматично. Як кажуть, за інерцією.

Не дивно, що після того, як чоловік, як і раніше в досить хорошій формі для свого віку, заявлений, що він не може довше тримати тихий про відносини на бокових лініях. Я знайшов себе молодшою дівчиною. «Байтер як особа. Не без вітру в її голові, але добре розуміє мене. й

Тоді все впало як сноуборд. Диворце, поділ майна, сліз. Діти тепер витрачали більшу частину свого часу з батьками, Маша спробувала зібрати себе разом і почати будівництво кар'єри. Хороше рішення, але дуже важко від практичної сторони.



Пілінги Ні, вона не була. Але її нестача навичок для дорослих і ненависна непрактика зробила її витрачати більше грошей, ніж вона могла заробити. Про це місто проживало не може похвалитися високими зарплатами, а що робити про це. Переміщення декількох кілометрів до столиці? Не має сенсу. Тому не вдарив брів, але в оці - тільки за кордоном!

Як лікувати костюми досвідченої жінки Після 10 років жінка виросла. Вона розуміє життя і правила гри. Від часу Маша прийшов додому, провів час з дітьми і старінням батьків. Вона допомогла фінансово, але не дивно про неї. І як ще, якщо зарплата офіціантки в будь-якій точці світу, так як це відбувається, не найвищий?



Але коли вона прибула в наступний (як запланований Маша, останній) час, життя з жінкою своїми силами. Виявилося, що тепер її бос змінив. Тепер, замість своїх однолітків і хорошого друга, ще одна людина замовила ресторан. Короткий, приварний чоловік. Місцеве, 5 років старше Але досить полоне і навіть галант.

Відчувалося, що місце роботи доведеться змінити. Але, як виявилося, новий головний, хоча він був відомий як скеаміш і досить типовий німецький, почав показати ознаки уваги Маші. Квіти, подарунки, запити назустріч. Життя офіціантки буквально йде на роботу. Решта надається тільки в оренду апартаменти і дивитися фільми в рідкісних хвилинах від безкоштовного часу.

Так в кінці Маша дав. У зв'язку Стефан був приємним, відповідальним і дуже в любові. Чоловік спробував порадувати свого обраного і виходив прямо з своєї шкіри, щоб досягти взаємних почуттів.

р.

Але за цей час Марія не зацікавила відносин, особливо серйозні. Вона не відчула негативного ставлення до свого хлопця, але серйозно не мала ніяких почуттів для нього. Навіть коли вони почали жити разом, вона не зацікавила життя разом або якість свого житла: всі його подарунки, як матеріал, так і фінансові, були відправлені додому. Батьки та діти.

Децепція виявлена несподівано і потворна Кожна історія має свій кінець. Іноді добре, іноді не так добре. Упродовж декількох років кав’ярня «Молода кав’ярня» виросла у класичному німецькому ресторані. Далі ще один і інший. Зняти став кінь, ресторан Стефана почав страждати величезними втратами. В одній точці, він визнав, що було простіше продати заклад, який був перетягуванням їх до дна з мертвою вагою.



І похилий німецький раптом зацікавився Батьківщиною Маша. Які люди живуть там і які країни це? Відпустка може вигодувати відносини, і бізнес загалом.

Прибуття, Стефан був здивований, перш за все, в якому розкішний будинок живе Машинна родина. Пара підлог, газон, хороший район, кілька автомобілів.

- Ваші батьки, здавалося б, зробити хороші гроші, Марія!
до Ні, вони відступають.
- Хто купив і обставив все це добре?
- Ви знаєте, мед. Трохи це, трохи це. І пам'ятаю, я відправив гроші, які ми врятували? Ну, виходить, що це ...
- Ви серйозно?!

Виявилося, що Маша не збиралася за кордон. Німецький будинок немає можливості жити з німецькою мовою. Ми не робимо цього. Сусіди не розуміють. А оренда коштує дорого. Я знаю, що бізнес не робить гроші, які його використовували. й



П'єси Головна Стефан повернувся з печаткою і гірким почуттям несправедливості. Він не став ідеальним. Але я можу зробити великий друг. Ну і це те, що вона називає його зараз. Що робити? Я дорослий. Подумати раніше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное