Найсвіжіші молитви Бабця для онука

Не менш важливо в житті, ніж діти і онуки. Вони готові дарувати останні життя своїх рідних було спокійно і радісно. І, звичайно, серце бабуся не стоїть на місці, коли онука або бабуся йде в армію. Багато грандіознихпарентів зіткнулися з цим минулим роком. Всі вони допомагають. І всі промені для своєї родини. Для цього у них є найсильніша молитва за своє онука.



Редакція "Сайт" Він ділиться текстом цієї молитви з вами.

У важкі часи ми звертаємось до святих або до Господнього. Ми запитуємо про поступку і допомогу. Ця молитва допомагає запитати про те, що послуга йде добре. Перед іконою Божої Матері «Захист від неприємностей страждань». й



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Захищаючи і захищаючи. Тож молитва перед іконою буде більшою силою.



Ці прості, але дуже сильні слова заповнять великогабаритне серце з миром розуму Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це єдиний спосіб ми можемо виграти. Маю молитву заспокоїти душу і захистити ваш дідівець.



«Святий співхідник, Пресвята Богородиця! Я шукаю притулок з вами, найбільш пошкоджений і найбільш грішний людина: послухайте голос моєї молитви, почуйте мій крі і lamentations, для моєї нерівності перевершила голову, і як корабель на глибині, я вмив в море моїх гріхів.

Габаритний зображення

Але Ти, О Найпопулярніший і милосердний Леді, не подивіться на мене, відчайдушний і гріхер, який перелюбляє; помирають на мене, хто відповідає моїм злом, і поверніть мій втрачений і поганий душ до правого способу. На тебе, Моя леді, Божа Матір, Я кладаю свою довіру. Ви, Матері Божого, зберегти і тримати мене під дахом, зараз і назавжди. Амен.



Ті слова, які ви повинні сказати. Це найсильніша молитва для вашого онука. Незаймана обов'язково почуєте вас. Головне - ласощі з усіма щирістю і вірою, що у вас є. З молитвою і кожним зусиллям ми можемо виграти. Довіра. І подаруйте вашій дитині безпечне і приємне!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное