Я зустрівся, коли туалет забитий на вечірці, але в той час я пам'ятав чудовий засіб

Туалетний туалет.Що ми робимо? Ця проблема може бути вирішена різними способами. Але важливо не допустити свого зовнішнього вигляду в майбутньому. Сьогодні видання. "Сайт" Нагадуємо вам про речі, які ви не повинні кинути в каналі. І в кінці статті ми поділимося ефективними методами для очищення засмічення в туалеті.



Я не хотів би писати таку статтю, якщо я не був нещодавно збитий цим пошкодженим каналом. У мене є погана звичаї: я кидаю в туалет. В результаті туалет забитий, і я сперечався з собою надовго про що сталося.

Хоча очищення блокажу в туалеті не дуже складно. У нас є хороші поради. Ось стаття мого колеги Богдана Стасюка.



Повернутися до паперових рушників. Справа в тому, що вони щільніші, ніж звичайний туалетний папір. Складніше розчинити в воді. Те ж саме надходить для вологих серветок. Навіть якщо вони мають спеціальну позначку на них, краще просто кинути їх в бункер.

Якими предметами не можна почистити в туалет
  1. Засоби особистої гігієний Покриття каналізацій з цими речами легко. Ось чому це так поширене, щоб побачити ознаки попередження в громадських туалетах, які просять їх не кинути накладки або тампони в злив. Правило стандартно, але варто нагадати.
  2. Харчові відходий Неважливо, якщо це рідина або тверда. Не кинути його в туалет, так як його не можна тільки забити каналізацію, але і привести до пошкодження системи водопостачання. Їжа також забруднює сам туалет.



  3. Кіт туалет наповнювачй Все залежить від матеріалу, з якого робиться цей наповнювач. Тим не менш, краще не брати ризики, оскільки гранули можуть злипати разом і сформувати одну велику люмп відходи всередині каналізатора.
  4. Відходи від сигаретй Вони не розчиняють в воді, тому не варто їх почистити в туалет.
  5. Медикаменти та інші лікарські засоби. Безперервне поводження з такими речами не тільки закупорками, але і шкоди навколишньому середовищу, за рахунок потрапляння в воду. Їм необхідно відключити, дотримуючись пунктів прийому таких відходів.



  6. Волосся. Вони можуть приклеїти інші відходи і забивати туалет з ними. Є люди, які вірять у переговорах. Тому все волосся з гребінцем їх ретельно збирають і опікують. Ви чули про це?
  7. Кавові основи. Вона не розчиняється в воді, але тільки набуває вологих і прилипає до труб. Засмічення каналізаційних машин завдяки цьому просто.



  8. Чайне пивой Працює так само, як і з кавовими майданчиками. Найкраще кинути ці відходи в сміття з іншими органічними речовинами.


Як позбутися від унітазу Чистий туалет можна за допомогою спеціальних побутових хімічних речовин. Дотримуйтесь інструкцій по пакету, але зазвичай просто залийте хімічний пуховик і дайте йому роботу протягом декількох хвилин або годин, а потім промийте водою.

Якщо ви не хочете використовувати фонди магазину, є багато народних трюків. Наприклад, можна залити гарячою водою в туалет і додати склянку соди і склянку оцту. Залиште розчин на кілька хвилин, а потім полосніть туалет водою.



Плунжер також використовується для боротьби з закупорками. Це особливий пристрій, який створює тиск і допомагає видалити з туалету журнали. Заповнити туалет водою, щоб покрити плунжер, а потім швидко і жорсткий прес плунжер кілька разів. Можна взяти кілька спроб позбутися від усього в каналі повністю.

Якщо туалет забитий занадто багато, спеціальні інструменти, такі як водовідведенняй У цьому випадку краще звернутися до фахівців, щоб не пошкодити туалет або дренажну систему.

Я сподіваюся, що ви можете використовувати цю пораду. А якщо у вас є інші рекомендації по очищенню туалету з затискачів, обов'язково поділіть їх в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное