Найкоротший фільм про жінку дивитися телевізор

Як один з них може знімати фільм. короткометражний фільм Історія. Погоджено, що його тривалість не повинна перевищувати 10 секунд. Тим не менш, в той же час в стрічці повинна бути краватка, клімакс і денумент. Чи вдалося це зробити, ми розповімо далі в статті.



Після відомого італійського кінорежисера Флеріо Фелліні поговорив з колегою про фільми. Тоніно Гурра, до речі, не тільки сценарист і режисер, але й поет і письменник.

Фелліні вирішили сперечатися з Гуерра. Предмет контрусії був найкоротший фільм в історії. Фредерік був впевнений, що його друг ніколи не зможе стати скриптом, який може вписуватися в 10 секунд. Привіт, частування просто meager. І це незважаючи на те, що в 10 секунд вона повинна розмістити краватку, і клімакс, і несподіваний кінець.



Інстаграм / @ Дружини торгували про гроші. Маленькі, хоча. Фредерік запевнив, що він ніколи не буде відповідати умовам спору. Але наполягаючий директор переконував інакше: "Якщо ви готові до участі з $12, Федеріко, нехай зробимо ставку." Я приніс вам сценарій завтра.

Fellini було 100% впевнено, що його колега не може впоратися з таким складним завданням. Після всього 10 секунд в масштабі кінотеатру дуже мало. І Тоніно себе, щоб бути впевненим, провів цілий вечір в паніці. Думки були плутані в моїй голові, і скрипт на 10-другу плівку не було написано.

Сценарій для короткометражної плівки вже сліпий на Гуррі. Узгоджується творчим імпульсом, він зумів писати сценарій до фільму 10 секунд довго і виконав основний стан спору. Коли колеги зустрілися, Фелліні було впевнено, що він виграв $12 і його колега не змогла. Але це не було!

753962 р.

Тоніто ручив аркуша тексту в другу. Потім він захопив його, відкрив його, і читати:

«Жінка дивитися телебачення. На екрані транслюється ракетний запуск. Відлік: 10...9... 8. Ми бачимо її обличчя, що відображає бурю досвіду. В останні секунди вона забирає телефон, набирає номер, 7... 6 ... 4 ... 3. 2. 1... і з запуском ракети говорить в телефоні: «Ком, він кинув!»



Коли Фелліні читати скрипт, він мовчно витягував гроші з кишені і відрахував колегу $12. Тоніно пропонував сценарій класичної італійської комедії з елементами драми 50-х і 60-х років. У 10 секунд ми познайомимося з трьома героями одночасно, хоча ми бачимо тільки одну: жінка, її чоловік і її коханець.

Як відбувається відлік, люди напружені, не знаючи, що чекає їх наприкінці. Цей динамічний зберігає глядача на стенді. Ви можете сказати, що це свого роду суспенс. Закінчення фільму – хтивий і несподіваний. Тоніно Гурра - справжній майстер!

Ця незвичайна історія надихнула нас поділитися з вами ще одним цікавим коротким фільмом на тему. На YouTube з'явився фільм про російсько-українську війну з лаконічним титулом «Ма!».



Веб-сайт: www.bogdanzheliezniak.com Основна ідея – показати різницю між українськими та російськими народами. Вони не братляться і ніколи не були. Режисер фільму Богдан Железняк, випускник Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.

Якщо ви описуєте фільм в одному слово, це буде слово. контрастністьі якщо два, то світло і глобусй Ми дуже різні, ми не одна людина, і з цим фільмом я хотів сказати, що там не просто хасм між нами, є абіс між нами.



Мистецтво короткого метра полягає в тому, щоб відповідати глибокій ідеї в обмежений часопис, розкриваючи його сутність в невеликій кількості часу. Я думаю, залізо зробив це.

Я дивую, що ви часто переглядаєте час фільми? У вас є будь-які вподобання?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное