Чоловік не знає, що хочу його розлучення, просить повернутися з Німеччини

Марина на межі розлучення від свого колись коханого чоловіка. У березні вона і її син емігрують до Німеччини, щоб тримати дитину живою. В першу чергу жінка пропущена додому багато, але потім адаптована до її нового життя. Моя сина добре за кордоном.



Героїн серйозно замислюється про те, що не повертатися до неї. Особливо з відносин з дружиною протягом цього часу погіршується. Зараз чоловік вимагає повернення дружини в Україну, хоча ситуація в країні все ж напружена. Яка Марина вирішить, читати далі в статті.

Мій син і я пішов за межі безпеки останнього джерела. Я захопив його, але я боявся ракети в небі більше життя в новому місці. Мій друг допоміг мені знайти будинок в Німеччині. У першому я жив на користь суспільства, але в той же час я шукав принаймні деякі роботи. Я працюю на заводі зараз.

Мій син адаптував набагато швидше, ніж я зробив. Він йде на німецьку школу і активно вивчає мову. Він любить його тут, щоб бути чесним. І я розумію, чому. Атмосфера не була найбільш вигідною в домашніх умовах.



Я завжди був на роботі в школі, потім в домашніх умовах перевіряючи блокноти впав дупа. І мій чоловік, творча душа, нічого не зробив. Він ніколи не мав стабільного доходу. Ми можемо жити майже в місяць від часу, тому що я не маю найвищої заробітної плати, потім, навпаки, купання в кількості.



Але я кохаю чоловіка. І я думав. Він мій перший і єдиний. Коли я був молодий, я мріяв, що це був ідеальним шлюбом. Як і для життя. Я зрозумів, що це було ілюзію.

Толя, до речі, був одружений. Дочка з першого шлюбу, але практично не спілкується з нею. Не існує питання про алімонію з такою роботою. Я відчув, що жінка іноді. Але я не бачив її. Я не знаю, що моя дружина виглядає так.

В цілому, чим довше я тут, тим менше хочу піти додому. Я знову народився. Так, в першу чергу це непросто. Але тут я відчуваю живу. У мене є нові друзі та інтереси. Я побачила сина щастя, коли він приходить додому.

р.

Але спілкування з чоловіком почали повільно погіршуватися. Він не привітав мене на день народження. Я здогаду, як завжди. У нашому повсякденному житті це відбувається, нехай тільки поздовжні відносини.

Але найцікавіше - це те, що останнім часом Тля зателефонувала більше і більше і просить мене приїхати додому. Як він хворий без сім'ї. Тексти пісень, а це означає: Він вважає, що всі найгірші є над і страхом його сина не варто. Булсіт! Я впевнений, що ви можете очікувати від нашого сусіда. Я не хочу ставити дитину в таку небезпеку.

р.

Я не хочу йти. Я відчуваю себе, як я на межі розлучення. Я думаю, що це буде схоже на поломку чоловіка мирно і перебування в Німеччині. Попри те, що він хоче від життя.



Коли мій мама дізнався про мої плани, вона почала говорити. Я маю на увазі, я не можу отримати розлучення у віці. Я 43, якщо що-небудь. Але чому б не душа її вимагає?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що навіть найдовший зв'язок не гарантує, що рано чи пізно він не закінчується. Ви можете почати життя з нуля в будь-якому віці. Так буде бажання і можливість зробити. Марина вже вирішила все для себе. Тепер потрібно розуміти, як реалізувати план. Ви думаєте, що це зробити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное