У медсестриці згадували трилети, які не підходять нам, але які витяжуть три відразу?

Сім'ям поганих дітей Вони стикаються з безліччю труднощів в повсякденному житті. Вони буквально повинні боротися за виживання і надати своїм дітям все, що їм потрібно. Проте, їх життя може бути повною любов'ю, турботою і теплотою. У той же час, багаті сім'ї не завжди можуть похвалитися таким розумінням.



Пеле Ірина та Стас у колі друзів вважалися ідеальною парою. У мене є чудові батьки, чудові роботи та надійні друзі. Можливість не тільки заробити гроші, але і розвивати творчо, подорожувати і зробити плани, здавалося б, тільки зміцнити об'єднання двох порівняно молодих людей. Але по суті, їх шлюб розірвав на швах.

Багато бідних сімей Стас був безплідним. І незважаючи на те, що його вірні ніколи не зробили про це, її розпад, особливо недавно, буквально переповнені в повітрі.



Після кількох розмов серця, було прийнято рішення прийняти деякі кроки. Лікарі не змогли допомогти чоловічому недугу, а тому молоді люди обрали варіант з дитячим будинком.

Ранок. Кава. Зробіть швидкий пошук один одному. В очах це те саме питання: «Чи потрібно це?» Я вгадаю так.

При приході дружня жінка з татом під рукою чекала їх на прийом. Зелений чай, пара уточнених питань, гарна посмішка і запрошення подивитися на дитячі фотографії на стінах офісу. Тим часом учитель пішов на власний бізнес, але за 10 хвилин обіцяє повернутися.

р.

Пели – Ви нервуєте?

- Ви можете побачити його. Ось так багато дітей тут, як вибрати? Що я можу сказати? Дякуємо за доброту, ми отримали дружню жінку. Я боївся, що це було б так, що діти-сиріт.

до Так давайте почекати її і забрати її. Я сподіваюся, що все добре... Хто це?
Дівчина входила в офіс. Під нею рука переніс невелику м'ясну іграшка, і її величезні очі зірвалися на два дивних.

- Тітка Лілія. ?

Після того, як пара моментів відкрився двері і співробітник дитячого будинку знову вніс офіс. Спочатку вона дивилася на ляльку дівчину, потім на Stas і Ira, які були трохи недбалими.



Пелюшки - Марино, сонечко. Чому ви відчували від няні? Тепер, згасити мене, ще один другий.
З цими словами, жінка взяла дитину в руках і взяла її до іншого працівника. Яра дивилася на чоловіка і вони здавалося зрозуміти все. Дівчина прийшла сама, так солодка, тому невелика. Чому тягнути гумку, коли внутрішня звучать, що це доля?

Після 5 хвилин після прослуховування пари Лілія Михайлівна енергійно подрібнила голову і зірвала на підлозі.

- Ні, Маринка не влаштовує тебе. Це солодка, яскрава дитина. Але вона має ще два брати. Вони подорожують. Дуже приємні хлопці теж, але ви знаєте. Хто може тягнути три відразу? У нас є багато часу.



П'ятниці Іри витяжили чоловіка в рукаві і він легко переїхала до дружини. Я навіть повернувся до вчителя трохи. Однак вона взяла її як норма. На жаль, практика таких розмов у жінок.

- Для цього потрібно. Ви можете побачити його.

- Так, Ір. Але три...

до Я не знаю, чому. І ви запропонували переїхати з квартири в будинок. Ми зіштовхуємо щось, щоб їсти деякий час. Відьма. Стас, я вже вирішив. Довірити мене.

- Чи готові ви забути про Іспанії та Італії?

- Походимо до річки, меду. Так само, як ви колись хотіли.



Через кілька годин, 5 людей сіли на одному автомобілі. На щастя, просторий позашляховик легко поміщається не тільки власники, але і три молоді діти, з інтересами з урахуванням інтер'єру автомобіля. Тепер життя цих п'яти різко змінить. Вона буде змінюватися на краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное