Які невідповідні правила батьків, які ви повинні слідувати дитині

Кожна родина має власні методи освіти. Правила та заборони для дітей. Але незабаром діти виростають, потрапляють в суспільство і починають переоцінювати заборони батьків. Редакція "Сайт" Я збиралась для вас в інтернеті особливості сімейного виховання. Це історії простих людей, які живуть серед нас. І, хто став дорослим і незалежним, можливо, в частині правила своїх батьків.



Ми хочемо поділитися з вами реальними історіями людей, які пережили дуже дивні ситуації в дитинстві. Не існує меж людської фантастики.

Моя мама ретельно контролювала кількість шампуню, яку я використовував для миття волосся. Я не хочу вирізати моє довге волосся, тому мені довелося вправляти його з кількістю, що мій мама видала в вимірювальній чашці. Кондиціонер для волосся категорично заборонено.



Я тільки мав повернутися додому з школи до заходу сонця. Навесні і восени все ж було реально, але з приходом зими вона стала просто неможливим завданням.

У нашій родині ми не змогли пропустити фільм, що мій мама дивиться. Якщо вона побачила фільм, ми повинні приєднатися до неї. Якщо один з дітей закохався під час перегляду фільму або телевізійного шоу, вони були збуджені і мали зробити каву для всіх, як покарання за падати.



На нашому будинку гостям пропонуються тільки солі. У нашому повсякденному житті ми абсолютно свіжі продукти харчування. Додаємо спеції або приправи категорично заборонено. Дуже болить кулінарні почуття мами і тато.

Ми настійно релігійні батьки для того, щоб читати або дивитися Гаррі Поттер. Вони сказали, що це було все з Сатану.



Коли я був у школі, я мав жити за моїм графіком. У мене був весь день, пофарбований майже в хвилину. Увечері я доповідав мені про роботу, яку я зробив. Після закінчення навчання я пішов в університет і думав, що я міг вільно жити. Але матері називають кожну ніч і вимагали звіту. Після двох років навчання вона відчула, як я лежачи до неї, і мені довелося піти додому. Продовжила навчання на дистанції під її суворим наглядом. Не знайшовши роботу і змогла виїхати з неї, що цей кошмар закінчився.

Ні Лего! Я не купив Лего, навіть коли я був дитиною. І коли я пішов відвідати друзів, я не зроблю деталі навіть в руках. Після того, як мій бабуся приступив на одну деталь при відвідуванні мого козину.



Правила налаштування Peels Я був заборонений йти на дати я пішов на мій перший день, коли я був 20. Я зустрілася з майбутнім чоловіком.

Я не можу закрити двері до кімнати. Повністю відсутня концепція особистісних кордонів. В будь-який час, і я завжди відповідав мене, якщо я попросив її вийти.

Я завжди мав потрапити на 8 ранку, навіть у вихідні та святкові дні. Сплячий довший був вважати мереживним і самоловим. Постільна клумба повинна бути ідеально підкладена відразу після прокидання.



Мої батьки мали дивну фобію гаджетів і електроприладів. Вони не повинні бути в моїй кімнаті. Вони не можуть використовувати ноутбук, щоб допомогти мені з моїм шкільним завданням. І кожен тиждень, з одного дня, мій телефон був вилучений, щоб запобігти і читати мої повідомлення.

На кухні не допускаються склянки або склянки. Якщо чашка була знайдена в кімнаті, покарання було тяжким. У посуді необхідно негайно промити.



Пелюшки Дитяча пам'ять – найяскравіші спогади. І наш світогляд утворюється на основі виховання наших батьків. Ви маєте незвичайні батьківські практики в дитинстві? Поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное