Чоловік завжди на телефоні з матір'ю, мислення про розлучення

Довіра Одна з найважливіших речей в шлюбі. Якщо жінки не довіряють один одному, що таке щасливе майбутнє може говорити про разом? Галина про це більше і більше. Її чоловік діяв дивним І, звичайно, без Мат-в-прави в цій історії не робили. Що таке неправильно з відносинами героїні, ми дізнаємось пізніше в статті.



Я був одружений протягом тривалого часу, і я переконаний, що взаємна довіра в нашій родині є нормою. Я завжди поділився своїми почуттями з чоловіком. Він був не тільки коханим, але і мій друг. Разом ми піднімаємо сина Кірюшка. Душа в душі.

р.

Гриша - мій дуже чуйний чоловік. Як красиво він виглядав після мене, коли я був молодий! О, що був найкращий час. Я відчув, що я зустрілася з кимось, що я буду жити без сумніву. Ми не мали відносин з батьками мого чоловіка.

Моя мати-на-правила мене дуже ревно. Гриша була її єдиним сином, і я розумію її мотивами. Але ми ще не підліток! Тому я припинив будь-які спроби моєї матері, щоб заважати наше життя. Але ця жінка не може робити інакше.



Нещодавно я помітив, що мій чоловік постійно йде на телефон. Я чую свою маму, що в кінці лінії. Я подолав пару розмов. Виявилося, що Гриша розповідає свою улюблену матір абсолютно все, що відбувається в нашій родині.

Я вирішив поговорити з чоловіком. Я не схожа на те, що відбувається. Я пояснив йому, чому це мене так багато. Але Гриша не слухала. До того ж, всього за півгодини після нашої розмови він знову назвав матір'ю і сказав їй про нашу маленьку пастку на цій землі.

Після того, як мій мама-в-правд назвав мене і почав запитати, чому я був взаємопов'язаний своїм спілкуванням. Так, хочу, щоб заварити їх і зіпсувати стосунки між матір'ю і сином. Невірно! Всі мої аргументи про взаємну довіру в сім'ї не переконують цю жінку. бесіда закінчилася дуже неприємною заміткою.



Звісно, я знову поговорила з чоловіком. Я не хочу боротися. Я просто намагаюся зрозуміти його, бо це ніколи не сталося в наших відносинах. Ми живемо близько 10 років. А потім він вирішив з лави-барахти, щоб настоюватися щодня з матір'ю на телефоні. Повинен бути причиною.

Але мій чоловік непристойний! Він сказав, що він не оцінив розмову з батьками. І так як ми живемо в різних містах, він хоче почути хоча б голос матері, оскільки вони не можуть бачити один одного. І спасибі Богу! Не вдалося зробити це, якщо ця жінка була тут багато.



Найнадійніша річ про цю ситуацію полягає в тому, що Grisha називає її матір'ю для найменшої причини. Вона знає буквально все, що відбувається в нашій родині. І я впадаю нижню і нижню в очах. Потім я готую вечерю не так смачним, після чого я почне пиляти дружину для покупки автомобіля, потім я буду робити деякі нецензурні. Тексти пісень, а це означає: І чоловік викликає і каже! Чи є це нормально?

Я серйозно розглядаю розлучення, щоб бути чесним. Яка точка такого шлюбу?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що навіть найбільш здавалося б, хороший шлюб може почати тріщину на швах. Це часто буває, коли третя людина з'являється в відносинах. Не обов’язково бути коханим. Часом є достатня кількість випадків, коли мати-в-право потрапляє в особисті справи.



Що ви думаєте про цю історію? Що робити, якщо ви були основним характером?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное