Не вимога, я дивився на сусідній балконі і струганий, занадто насильне цвітіння фіолетових.

Що годувати фіалка У лютому, так що рослина користується своїм цвітінням протягом тривалого часу? Я отримав відповідь! І це дуже просто. Досить купити готовий добриво, який максимально вигідний для цієї квітки. Однак існують інші рішення для органічних любителів. Ми описуємо кожну з них детально в статті.



Що годувати фіалка Вилет з причини став одним з найпопулярніших кімнатних рослин. По-перше, це може цвісти цілий рік, якщо ви дійсно подбаєте про нього. По-друге, цей догляд не дуже складний, тому навіть новачк може впоратися з квіткою.

Для нормального росту віолет потрібно багато світлаОднак слід уникати прямих сонячних променів. Найкраще місце для життя рослин - це північний, північний або північно-західний підвіконня, де світло буде дифузовано.



Віолети не завжди цвітуть взимку. Тому що вони потребують принаймні 13-годинного денного світла. Якщо ви влаштуєте відокремлене місце з спеціальною лампою, квітка порадує вас пишним кольором навіть у лютому.

З тієї ж причини віолет часто запліднюється спеціальними добривами. Найкраще годувати грунт. перлітй Ці добавки зроблять землю більш проникними і дихаючими. Завдяки цим інструментам кореневу систему рослини не постраждає через перегнічення. І це, як ви знаєте, є disastrous для фіолетового.

до 1 2 3 4+

Квітка дуже чутлива до температури. Тому варто особливо стежити за холодним сезоном. Оптимальна температура для цієї рослини 18-24 градусів теплай Крім того, також важливо ступінь вологості в квартирі. Вона повинна бути високою, але не допускається, що волога впала на листя і квіти.

Віолети люблять поживний грунт і регулярне поливання. Як правило, влітку досить поливати рослину раз на тиждень, а взимку - один раз на 2 тижні. Хороша ідея полягає в тому, щоб використовувати спеціальні добрива, які можна придбати в магазинах садівництва.

Добрива для віолетів містять всі необхідні мікроелементи і поживні речовини (нітрати, фосфати і калій), які сприяють здоровому росту і цвітіння рослини. Рекомендується запліднити віолетки один раз на місяць в період зростання, який зазвичай триває з весни до осені.



Ви також можете використовувати його. комбікормНаприклад, розвести компост або гною розчинити в воді. Але не переважати кількість, щоб не перенасилювати рослину. Після кожного 2 тижнів достатньо.

Важливо пам'ятати, що перед внесенням квітки необхідно поливати так, щоб добрива швидко і рівномірно розподілена в грунт і не пошкоджує кореневу систему.

Щоб виростити фіолетовий кущ незвичайної краси, потрібно стежити за кроками на рослині. Це бічні пагони, що ростуть від пазух листя. Квітники-любитель досить важко визначити, що перед ними є сходинки, а не квітуча. Саме тому важливо дочекатися, поки крихітна різка близько одного сантиметра за розміром.



В цілому немає нічого неправильного з фіолетовими кроками. Однак, якщо ви хочете, щоб рослини порадували вас пишним кольором, вони повинні бути виявлені вчасно і відокремлені від основної квітки. Так можна отримати акуратний кущ фіалки з плоским верхом. Крокіди призводять до того, що віолети виглядають кліми і гетерогенно.

Видаліть непотрібні пагони краще за допомогою звичайних зубних трубок. Просто проколіть сходинки на віолеті зубочисткою так, щоб він розташовувався паралельно до різання. Застосувати невелике зусилля, щоб застрягти в додатковому пророху, не сильно зануривши його.



Виолети чудово виглядають! Але не так давно я дізнався, що з енергетичної точки зору, це не найкращий завод. Якщо ви зацікавлені в цій темі, я раджу вам прочитати свою статтю, де я розповів про всі переговори, пов'язані з цією квіткою.

Покажіть мені, чи ростуть фіалка на підвіконні? Як виглядаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное