Я показав, що діти просять гроші на мій хворий чоловік, але мені довелося взяти кредит.

«Мій чоловік і мені потрібна фінансова допомога, але діти не піклуються про нас!» – скаржиться Тетяна Сергіївна. Жінка зіткнулася з великою кількістю проблем, коли чоловік був в лікарні. Вона постаралася до своїх дочок і сина. У відповідь вона отримала тільки порожні обіцянки.



Чому сини Тетяни Сержевни виросли так байдужими, ми дізнаємось в історії сучасності.

Мій чоловік і я завжди мріяв мати кілька дітей. І вдалося. Я подарував Сашенку, коли я був 22 роки. Після 3 років народилася наша середня дівчина, Анютка. І через 3 роки я подарував мені молодшу дочку Xenia.

Аня і я пішов з нашого шляху, щоб покласти всіх на ноги. Я не звернувся з Польщі, він зробив свою роботу, щоб ми могли заощадити гроші. На щастя, всі діти пішли в бюджет і отримали освіту безкоштовно. Але гроші ще потрібні.



Злий син одружений перед будь-яким іншим. Звісно, нам довелося влаштувати весілля. Я пощастив, що батьки моєї дочки були хорошими людьми. Вони сказали, що вони брали б половину вартості. Після весілля син пішов за кордоном з дружиною на деяку програму роботи. Мій чоловік і я не робив це, бо ми довіряємо сина нашого сина. Якщо він сказав, що це було добре, давайте йому йти. З тих пір, як і раніше 15 років, і син ніколи не повернувся додому.

Аніутка одружилася. Весільні гроші знову. Ми пощастили мати квартиру нашого чоловіка. Він успадкував його. Ми домовилися дати житло до нашої дочки. Ми надаємо Вам гроші на ремонт. Ну, Сама Абата теж інвестувала в ремонт з чоловіком. Не як серйозний, так і ваня.



Наймолодіша дочка незабаром підійшов під коронку. Наші заощадження майже на нуль. Але ми робили це якось! Вона пощастила заморожувати молодий чоловік. Він добровільно оплачував всю весілля, і ми подарували молодим людям медовий похід за кордоном.

Життєві діти - ілюзія На комфортабельному старій лівій кулі з вершковим маслом! Але я не зрадився про це. Я був впевнений, що я можу покладатися на дітей, де вони були. Але я ніколи не був так неправильним.

Коли діти почали жити, вони здавалося б забути про нас, їхні батьки. Саша, звичайно, живе за кордоном, не спілкувалася з нами дуже часто. Сестра-в-права любила компанію її материнсько-правової, яка обіцяє переписати свою квартиру для мого онука. І Xyusha просто насолоджувався своїм життям. Вона і її чоловік часто подорожував. Ми ніколи не мали теплого зв'язку.

, Україна

В цілому, коли чоловік і мені потрібна фінансова допомога, діти і стежка заморожують. Ваня закінчилася в лікарні. Захворювання приймала його несподіванкою. Ми не молоді! Мій чоловік був 65 в цьому році і я був 60. Наш пансіонат не дуже великий. Гроші критично короткі, ви знаєте, що ціни. Я не знаю, як довго мій чоловік повинен залишатися в лікарні.

А син з Канади пообіцяв відправляти гроші, але все це порожні слова. Будь-який і Xenia відправив мене реальні ручки. Це не вистачає на день лікування. І я не можу натискати їх. Я пояснив ситуацію, це відповідь від них. Ні дівчата навіть прийшли до лікарні!



Не знаю, що робити. Я мав запозичати гроші з банку, щоб зробити кінці зустрічі. Ми можемо зробити це! Це просто сором'язлива, що діти зростали так.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ми не знаємо, як Тетяна Сергіївна підняла своїх дітей. Чи можливо вона зіпсувала дитину? Один спосіб або інший, неперевага батькам у дорослому віці є частим явищем. Зміна ваших дітей для дорослих малоймовірно. Тим не менш, варто поговорити з ними і пояснити, чому їх дії так болючі. Що ви думаєте?



Розкажіть мені, що б ви робили на місці основного персонажа?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное