Час, коли я випадково кинув банан на м'ясо, змінив все на кухні.

До тих пір, як я можу пам'ятати, я завжди був з різними спеціями і спеціями на вас. Так не дивно, що Увійти Я думав, що він був однаковим Spice. Однак виявилося, що це не було справи.



Бадян схожий на маленькі зірки. Аніс, по суті, просто невелике насіння з хвостиками. Ця спеція нагадує мені дрібних сушених ягідних фруктів. Як використовувати їх і які страви краще додавати, розповісти вам докладно далі в статті.

Почнемо з визначеннями, щоб запам'ятати один раз і для всіх, як аніз і бадян відрізняється один від одного. Це просто! Бадян є сухим фруктом, він збирається з дерева. Збір врожаю насіння з річного рослини.

Ці спеції вирощуються по-різному, але вони схожі за своїм ароматом. Саме тому вони часто плутають. Аніс почав використовувати в кулінарії багато років тому. Спеції додано переважно на різні гарячі напої.



Бадян пахне більш гострий і виражений. Він має. солодкаМожна використовувати для приготування як солодких, так і солоних страв. Основна особливість цієї спеції полягає в тому, що вона вміло підкреслює якість смаку будь-якого приготування.

І як красиво виглядає Бадян! зірочки складаються з 6 або 8 загострених сегментів, в яких розташовані насіння. Саме в них концентрований смак і аромат спецій. При покупці поганий, обов'язково перевірте, якщо ці насіння знаходяться в зірках.



Запах бадяну також нагадує щось в між фенеллю, чебрецем і гвоздиками. Однак аромат цієї спеції набагато більш потужний і насичений. Тому для приготування однієї страви, як правило, досить 1-2 зірки. Дуже економний!

Також використовується в кулінарії. заземленняй Це насичений коричневий порошок. Дуже довго споживається: просто одна щіпка такої приправи досить зробити смак страви новими кольорами.

У яких стравах можна додати бадян в азіатських країнах, бадян дуже популярний. Там він замінює звичайний лавровий лист. Так часто додають до м'ясних і рибних страв, а за допомогою його можна розкрити смак овочів. Ідеально підходить для приготування страв, які знайдуть довгий час. Це може бути якийсь гострий овочевий бульйон або тушкований на невеликому вогні з овочами.

Габаритний зображення

Чим довше банан залишається в страві під час повільного приготування, тим краще він розкриє аромат і смакові властивості. Перед подачею страви часто знімають спеції - він вже виконав свою основну функцію.

Спробуйте додати поганий до бульйону: овочі, м'ясо, риба або гриб. Також спеції ідеально підходять для приготування пряної яловичини, телятини або свинини. Крім того, ароматні зірки можна додавати під час приготування круп і бобових культур: гречана, рис, булгур, гілочки, курча, горох.



Похилково готують різні соуси, маринади для шашлика або піл з бадяном. Заземні пряники також можна додавати в тісто для випікання і напоїв, чи це мульоване вино, чай або кава. Головне не перестаратися, інакше можна зіпсувати смак готової страви. Я також рекомендую експериментувати і додавати поганий до домашнього варення або варення.

Як зберігати баджан так, щоб він не зіпсував Будь-який продукт харчування має термін дії. Бадян не виняток. Для того, щоб зберегти свій принадний аромат і солодкий смак якомога довше, важливо правильно зберігати його. Для цього достатньо перенести спеції в скляна баночка з кришкою або в герметичній упаковцій Тримайте погану в сухому і темному місці. Для кухні фіксатор найкраще підійде.

р.

Бадян має безліч корисних властивостей. Моя колега Крістіна Миронюк розповіла про те, які якості цього ароматного східного Spice має. Ви знайдете цікавий матеріал за посиланням.

Покажіть мені, ви використовуєте бадян в кулінарії? Це буде чудово, якщо ви поділилися своїм підписом рецептом з цим Spice. Я бачу тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное