Догляд за літніми батьками стає важкою праці, вони їсти

Я ніколи не думав, що це буде з кимось я знаю. Правда полягає в тому, що життя З'являються лише несподівані способи.



Подруга на роботі останнім часом вирушила деякі дратівливі і несмішні. Я спробував дізнатися, що сталося, але він кинув його. А потім ми зібралися в групі чоловіків після роботи на напій. А друг зламав. Він сказав, що був причиною його поганого настрою в останні часи.

В кінці літа він і його дружина вирішили взяти своїх літніх батьків з села, щоб жити з ними. І вони живуть в маленькому приватному будинку, який має невелику літню кухню. Закінчила ремонт. Тут на кухні і вирішили поселити матері-в-право з батьком-в-правом. Не прогуляйтеся добре і буде комфортним.

р.

Свою дружину не працює, вона працює в господарстві, тому літні походи під цілодобовим наглядом. А потім починали, що вони не змогли уявити. Проведення літніх батьків, які майже ніколи не залишають будинку, стали справжнім викликом. Старі люди люблять божевільні. Дружина нічого не приготує, але приготуйте їх на літню кухню.



Вони не залишають будинку, але харчуються здоровими. Коли друг побачила, скільки його дружини приготували для них і приймали їх на літню кухню, він почав панікувати. Не знаю, що це зробити. Вона не схожа на це, вона спробувала поговорити з ними, але в відповідь починається тантруби і одяг. Вони діють як захоплюючі діти. Моя дружина і друг приїхали до умов з неминучим.

Ранок дружини починається в 6 годину. Вона отримує і йде на кухню, щоб зробити сніданок. Найчастіше це омлет або скумбрія з трьох яєць на особу і вареної ковбаси або бекону. Вона також готує смоліну або гречку молочної каші і розрізає половину лофа. Млинці або млинці, до них також баночка варення або згущене молоко. Все це береться до батьків будинку. І це їх перший сніданок.

Для другого сніданку дружина приносить їм молоко або крупу з другою половиною лофа і деяких сезонних фруктів або ягід. Щоранку на обід



Обід складається з великої глибокої пластини першого: борщу або супу. На другу велику пластину картоплі або рису. Інші злаки не їсти, тому що вони не люблять. Овочі, салати важко для них роси, тому це також зникне. Щоб гарнір повинен бути 2 котлети або ковбаски. Вони також не розпізнають рибу, вони кажуть, що це не задовольняє і важко для них витягти кістки. Для десерту повинні бути фрукти або ягоди з напівбілим хлібом.

Кожен два тижні купується величезна кількість печива, чаю та різних фруктів. Все однозначно не можна віднести до них, тому дружина порціями один раз на тиждень поповнює свої запаси в будинку. За тиждень у них достатньо половини фунта печива і один пакет чаю. Також ми любимо молочні бочки між обідом і вечерею.



Для вечері, як правило, їх дружина готує тушковану картоплю з запеченим м'ясом або наручками. Запечені овочі, сквош або картопляні млинці, хліб з вершковим маслом, чайом або молоком. І банани!

Подруга говорить про те, що батько-в-право рухається двома палицями через кухню з ліжка до столу. Він ходить сам. Мати-в-право може іноді виходити на двір, щоб дихати свіжим повітрям і може служити себе. Але це виглядає так, що не буде довго.

Цікаві історії життя: що робити далі? Моя дружина вже бореться з втомою. Пара чекає на життя, щоб звільнити їх від цього жака. Вони розуміють, що це грішно думати таким чином, але не залишається сил.



Подруга говорить про зміну способу життя і харчування просто нереально. Вони не хочуть жити інакше. Але постійно стежте за тим, скільки дітей витрачаються з пансіонату, перевіряючи потребу. Подруга говорить про свої мінімальні пенсії протягом пів місяця недостатньо годувати їх. Також потрібно купити медикаменти і підгузники!

Подруга потребує моїх порад. Але, щоб бути чесним, це перший раз я бачив це. Чи знає хто-небудь фахівець, який контактує?

Життя мудрості та поради редакційного колективу Головний герой цієї історії обов'язково повинен звернутися до фахівця. Такий серйозний апетит не з'являється ніде. Крім того, з віком люди, навпаки, починають харчуватися менше, тому що вони не витрачають стільки енергії, скільки раніше.



Крім того, ви повинні поговорити з батьками, пояснивши ситуацію на них. Якщо їх психічне здоров'я ще нормально, можна спробувати виправити ситуацію. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное