Елегантний Владислав Лісовець наказує викинути ці наряди до літа 2023

Ви не повинні продавати свою душу до девілу, щоб виглядати як молоді, так і на 50. Владислав Лисовецьй Просто стиліст переглядає себе і знає, що потрібно для ідеального образу. Фахівець одягу назвав 6 елементів шафи, які потрібно позбутися від 2023 року. Я тебе здивує такі заборони. Але стилісти краще знають, що не вони?



Instagram / @utopist.art Владислав Лисовець Владислав Лісовець з Баку. На той час він прийшов, щоб побудувати кар'єру в Москві. Пристрасний модний коханець став великим підприємцем. Мережа салонів краси «CONTORA lisovets», а також проводить стильну школу «LISOschool».

Стиліст часто блимає на екранах телевізора як представитель і суддя в різних модних шоу. І Лісовець зумів запалити в парі російських серіалів. Владіслав назвав найстимальніший і модний тренд в Росії. Не дивно багато людей слухають його.

8149764

Нещодавно Лісовець розповіли, що речі в гардеробі повинні бути покинутими один раз і за всю 2023. Напередодні нового весняного сезону дуже зручно проводити основну ревізію в шафі з одягом і позбавлятися від всіх невиліковних рогаток.

Відгук в шафі: що потрібно позбутися від прямо зараз
  1. Ви ніколи не здогадуєте, що у верхній частині цього списку. Спорт взуття! Владислав вважає, що він повинен бути використаний строго для його призначення, тобто грати в спорт. Наприклад, ходьба або їзда в тренажерний зал.

    Пілінги

    Але доповнювати зображення за допомогою кросівки або кросівки, особливо якщо мова йде про жіночий одяг, просто приступати. Згідно з стилістикою, раніше можна було носити сукні або спідниці з спортивним взуттям. Але це виглядає дивним. Я дивлюся, якщо ви погоджуєтесь з цим?

  2. У 2000-х роках вибивають на наших шафах! Що означає, що ви повинні. стоп зносостійкийПрихильники своєї фігури. У місці настає гранг і скеля 'n' рулон. Час протесту і показати свої тіла, як вони є.

    Пілінги

    Звичайно, вам не потрібно носити одяг в палиці. Однак, привітаються чіткі силуети та лінії. Всі вболівальники за розмірами куртки тепер, щоб покласти його злегка, здивовані. Здавалося б, класична річ в шафі. Але Лисовець не думає.

  3. Але наступна заборона дійсно не варто хвилюватися. Стиліст відкидає. худі джинсий Це модель, яка повністю затягує ноги і висвітлює недоліки навіть на найбільш точному малюнку. р.



    Замість таких джинсів набагато краще вибрати модель фритюра. Зараз на модному ринку є величезна кількість стилів для різних видів фігур. Так заміняє худий не буде проблемою.



Владислав Лисовець також радить сказати, що добрий список один раз і назавжди. свінгерий Неважливо, наскільки тепло ви взимку в такому одязі, ви не зможете дістатися до свого повного потенціалу в них. Стиліст вважає, що епоха витяжки довго передається: «Для того часу намагатися більш жіночним форматам одягу. й

Я носила муховий костюм зимою. Якщо Лисовець побачив мене на вулиці, він захопив своє серце. І все тому, на його думку, одягаючи такий одяг в повсякденному житті неприпустимо. Костюми спортивні виготовлені для спорту і ходьба з собаками - період! Elegance повертається до моди.



Як для аксесуарів Владислав рекомендує позбутися від окуляри в невеликій рамі. John Lennon використовується для носіння щось схоже. Тим не менш, це безвідмовно. Рамка à la cat's eye також відхиляється на фоні. І на перші окуляри з великим масивним каркасом. У вас є один?

Ну, якщо ви не захочете про консультацію Лісовець, я отримую його. Жінки часто вибирають комфортний одяг, а не дивлячись на те, наскільки елегантно виглядають. Я не думаю, що хтось хоче відмовитися від костюмів і витяжок. Що ви думаєте?

Покажіть мені, ви дотримаєте модні тенденції і будете дотримуватися рекомендацій стиліста?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное