Неділю занурення буде особливо в 2023 році.

Я кинувся рано вранці, але я не поспішав: Я все одно маю право приймати день. Чоловік з кухні говорив навпіл-хісперму до когось на телефоні і, слухання, що я був випіканий, прогулявся в спальню казкою, «Хоай, хочу вам заспокоїти». “Змінити!” раптом застрягти мене. І я відкинувся, "Як ти? Чоловік почав сміятися, «Я люблю, нена сьогодні!» Я посміхалася, "Соррі, я заготів!" Неділю кленів в 2023, ви знаєте? Я шукаю його в Інтернеті, бо я повинен підготуватися! І прислухавши, що Google допомагав мені, вона сіла на моєму ноутбуці.



Хвороба Неділя в 2023: Що потрібно знати про недільність? Інші імена свята – сира неділя, сира Бюст, день запліднення, Тиждень вигнання Адама. Неділю запліднення в 2023 буде 26 лютого. Відпустка завжди падає на останній день олійного Тижня (Maslenitsa), але не має точної дати, так як це залежить від церковного календаря.

р.

З понеділка по п'ятницю починається Велике місце, яке триватиме до Великодня. У цей день вони сповідають, проповідують Алмкість про прощення гріхів і просять прощення від своїх близьких, відвідають могили родичів на кладовищі. Сім'ї приїдуть до відвідування, збираються разом на обідній стіл, лука один одному, повісити і попросити прощання за зловмисниками.

Увечері сім'я зустрілася з тим же замовленням: батьки лікують один одному, а потім діти підіймали їх руками.

У вигляді діалогу запитали:
- Занурення мене!
- Бог прощав!
до І я бачу!
- Бог прощав!
- І за третій раз я шкодую!
- Бог прощав, і я пробачу!

В останній день Масляниці, допускається з'їсть швидкої їжі, їсти молочні продукти і яйця. Було прийнято варити пельмені, щоб встановити стіл щедрим, але всі продукти харчування, які залишилися після їжі, повинні бути або оброблені до бідних. Люди говорять про те, що на Загнічення неділі, навіть замах їсти пельмені.



Інші митниці, пов'язані з цим днем На день загрожування зібрані масові фестивалі, вигорають фарширований карнавал, випилювали зиму і називають пружиною. Це була традиція спалювати старі речі, які символізують позбавлення від хвороби і невдачі.



Все свято насичено атмосферою доброти і щирого прощення. Люди вірили, що якщо на Сирій неділі запитати про прощання і себе пробачити всі правопорушення, їх доля може змінитися на краще, у їхньому житті буде багато нових хороших подій.

На Масляні притримується заява:
  1. Спостереження господині, ми спостерігали, як багато млинців вона запечена. Якщо млинці вийшли багато, вони пишні і рум'яні - рік очікується продуктивністю і процвітаючим. Якщо млинці не вдалося або вони вийшли на кілька, буде складний період.
  2. Мати-в-право запрошують сина-в-право на млинці і спробували переконатися, що йому сподобалося - тоді вони будуть витрачати рік на любов і згоду.



  3. Якщо напередодні Масляниці були рясні опади, то восени очікується багатий урожай грибів, якщо заморозки - влітку будуть холодними.
  4. Якщо ви позбавляєте від старого в цей день, то слід очікувати нових речей.


З цікавого читання я був відволіканий телефонним дзвінком – мій мама-в-право був дотик. “Дочка, пробачте мене!” – чув з спікера. А не кажучи вже, «Це не так,» Я помітно і торіонно відповідав, «Год прощає, і я пробачаю!» Поговорили про доброту, про про прощення, про любов.

р.

А душа стала теплою і спокійною. Я пішов до мого чоловіка, поцікавив його і сказав: "Я шкодую!" Він посміхався, «Ді прощав, і прощав.» Не чекайте до 26-го, щоб просити прощення. Але в цей день обов'язково зробіть його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное