Я шукаю 70 на 60, люди, коли я став бабуся, як залишитися назавжди

Не дарма, що вважається, що жінка на 45 років ускладнює другий цвітіння молоді. Вона стає жіночним, елегантним і спокійним. Всі важливі події в житті вже трапилися, ви просто повинні насолоджуватися життям і себе. Редакція "Сайт" Я приготував для вас 9 порад про те, як підтримувати вашу молодь і привабливість і не перетворювати в «бабуся».

р.

Звісно, дуже пізно підготуватися до олімпійського резерву, але просто необхідно для підтримки вашого тіла в тонованій формі. Знайти підходящу фізичну активність, можливо, це буде фітнес, йога або спортивна прогулянка. Надані основні регулярні заняття і гарне здоров'я і настрій.



Найкращий спосіб запобігання захворювання через контроль і профілактику. Необхідно перевірити здоров'я і відвідати спеціалізовані лікарі принаймні один раз на півроку. Це дозволить вам залишатися молодим і енергійним довше без зайвих ліків вранці.

Вам не потрібно боятися чисел у паспорті, але ви не зможете зробити, як ви зробили 10 років тому. Краще звернутися до фахівців, таких як косметолог, художник макіяжу. Вони підійдуть косметичні засоби і порадять, як використовувати макіяж, щоб надати шкірі обличчя свіжість і приховати зморшки.



В будь-який вік модно одягатися, адже 45 років не є приводом відмовитися від модних речей. Ознайомтеся з порадами експертів, зробіть свій особистий гардероб і зайдіть на покупки. Не забудьте про аксесуари, які можуть доповнювати будь-який зовнішній вигляд і надати елегантність і стиль.

Не забудьте, що виходячи з модних новинок ви можете втратити свою гідність. Франкові наряди або персонажі мультфільму на футболці навряд чи викликають захоплення, але досить посміхатися і сміється. Так приклейте більш стримані зображення.



Не забудьте про переваги, які не пішли в будь-яку точку. Як правило, ми орієнтуємося на наші недоліки, в той час як акцент повинен бути на заслугах. 45-річна жінка просто чудова, якщо вона впевнена в собі і її зовнішній вигляд. Тож чому б не підкреслити вашу талії широким поясом, а замість більшого розміру куртка зносимо блузи з неглибоким вирізом на спині?



Звичайно, ніхто не говорить про двадцять-сантиметрову шпильку і платформи. Він буде виглядати вульгар. Але класичний човен на невеликій шпилькі 3-5 сантиметрів подарує погану легкість, додасть гладку поставу і впевненість в погляді. Тому можна сміливо перенести такі комфортні тушки і кросівки на вихідні та прогулянка в парку, і купити пару стильних взуття для роботи.

Жінки привабливі не тільки одяг, але її внутрішня держава. Взяти креативність, рукоділля, що ви завжди злетіли в іржі життя. Хоббі не просто проходячи вечірки, а й про те, щоб відкрити для себе нові обличчя. Завжди бажали фарбувати? Час створення шедеврів.

р.

Для повноцінного щасливого життя жінка повинна інвестувати в себе, в її зовнішній вигляд і розвиток. Збереження добре, але не коли мова йде про здоров'я або самооцінку. Жінка в 45 знає, що вона хоче від життя і знає, як зробити ефект кова на інших, що вимагає додаткових інвестицій.

Всі ці поради допоможуть вам довго пролонгувати свою молодь і залишатися квітучою жінкою протягом тривалого часу. Згадайте, що ви повинні подбати про себе кожну хвилину.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное