Фільми про любов з щасливим закінченням, кращий вибір

А друг сказав, що вона і чоловік має традицію перегляду. кіной Головне, що фільм має любовну історію і щасливе закінчення. Він приносить віру в чудеса і піднімає настрій.



Я думав про те, як іноді так мало створити святкову атмосферу. Досить перетворити на гірлянду, світити ароматну свічку, готувати смачні речі і зануритися в перегляд романтичного фільму. Напередодні дня всіх закоханих, приготованих для вас список кращих фільмів для такого заходу. Ви будете любити!

Як виявилося, знайти романтичний фільм з щасливим закінченням не так легко. Нерідко такі фільми розбиваються в розрив через їх драматичну природу. "Одний день" або "500 Днів літа" є прикладами таких фільмів. Але цього разу я хочу поділитися з вами фотографіями, після чого ви починаєте вірити в чудеса знову. Для цього потрібні свята?



Який фільм дивитися на день всіх закоханих
  1. "Ноч в Парижі", 2011. Доторкнувшись історії любові, з ким відчуває себе головний характер. Тут ви знайдете час подорожі, і тонкий гумор, і трохи особистої драми. Крім того, завдяки деталям фільм бере на себе всю еру. Неймовірно красива!
  2. «Любов фактично», 2003. Фільм зібрав компанію красивих акторів: Hugh Grant, Keira Knightley, Alan Rickman, Ліам Несон і інші. Не дивно, що колекції цього фільму перевищили бюджет понад 6 разів. р.



    Історія складається з дев'яти паралельних історій. І всі вони показують, що любов відрізняється. Іноді це важко для закоханих, але яскраве почуття, яке об'єднує їх, сильніше, ніж у всьому світі. Ідеально підходить для перегляду 14 лютого!

  3. "Діар пам'яті", 2004. У кінофільмі ми раді грати в ідеальний фільм пара - Ryan Gosling і Rachel McAdams. Є багато перешкод, але реальні почуття, які живуть в них з часом. Я пообіцяю фіналу торкнуться.
  4. Безсоння в Сіетлі, 1993. Попри те, що він вже втратив кохану людину.



    Ніцца збігається в кіно, змушує вас посміхатися і вірити, що це може статися в житті. Чудовий фільм для перегляду з чоловіком або хлопцем, і з цілою родиною.

  5. "Уві сні," 1995. Проста жінка, яка мріє про чоловіка і подорожі. Вона довго була таємною любов'ю з одним пасажиром і колись вона зуміла врятувати чоловіка від смерті. Бог сказав їм, щоб бути разом. Тим не менш, Луки чекає безліч сюрпризів.


У сучасному кінотеатрі не менше таких сюжетів. Кожен з них унікальний, але всі вони діляться один яскравим почуттям – любов.

  1. "Тикет на небо", 2022. Легко романтичний фільм про те, як іноді любов непередбачуваний. Немає помилок в цьому випадку. Тим не менш, що задається долі, обов'язково з'явиться. Юлію Робертс переконує вас.



  2. "Діннер на чотири", 2022. Зручний романтичний фільм про те, як тільки один шанс зустрітися з історією. Випадки не випадково - герої фільму змогли побачити напевно. 4 любовних ліній споживати вашу увагу і довести, що любов існує.
  3. "Перший бухгалтер", 2022. У фільмі Дженніфер Лопес і Овен Вілсон показують, що зовнішній вигляд іноді неприпустимо. Неважливо, як успішний і привабливий чоловік, жінка може відчувати себе абсолютно нещасливим з ним. Але це не історія Cat. Вона ще встигла знайти її любов.





У світі кінотеатру ми віддали перевагу фільмам на будь-який смак. Я впевнений, що ви можете легко завершити нашу колекцію. Написати коментар, який фільм ви думаєте, що ви обов'язково повинні бачити 14 лютого. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное