А замість того, щоб сісти біля ліжка до ранку, спробуйте цю хитрість, ви будете впадати в 2 хвилини

Увечері ви плануєте спати і відпочивати вранці. Зробіть всі вечірні хори, перейдіть до ліжка, закрийте очі та... Ніщо не збирається. Ви перетворите в ліжко, намагаючись спати. Час і другий прохід, і не існує сну. Чим більше ви намагаєтеся спати, тим далі від вас від ваших цілей. В результаті вранці ви втомилися і зламати. Багато людей, ймовірно, знають це. Сьогодні ми говоримо про те, що допомагає вам спати.



Редакція "Сайт" Він передає простий трюк, який допоможе вам впасти лише за 2 хвилини.

Нездатність сну неймовірно дратує і виснажує. Після такої ночі, наступного ранку хочу знищити все. І це зрозуміло, що нервова система не відпочиється, а тіло підкреслюється. Але є спосіб сну без проблем за два хвилини. Ми обіцяємо, що ми не враховуємо овець.

Цей метод використовується людьми, які вимушені по відношенню до екстремальних ситуацій. Завдяки йому, навіть солдати і сапери падають миттєво. Ви можете, теж. Вам просто потрібно заспокоїти і розслабитися. Давайте навчатися разом.



Що робити, щоб схуднути швидко?
  1. Так, почати знімати все, що може відволікти вас від сну. Вимкніть комп'ютер і поставте телефон вниз. Вам також потрібно темряву і тишу якомога більше.



  2. Слабтеся комфортно і розслабляйте м'язи. Ви навіть можете сказати собі, «Я обличчя розслаблений, мої плечі розслаблені». Тексти пісень, а це означає: І відчуйте кожну частину вашого тіла розслабитися і стати важким. Не закрийте очі або вичавіть зуби. Зосередитися на цьому почутті.



  3. Тепер додайте правильне дихання. Дихати через ніс на 4 підрахунки, після проведення дихання в 7 і повільно видихати на 8. Не пропустіть свій ритм. За кілька хвилин ви відчуваєте, що груди виростають повільніше. Ви відпочивали і заспокоїлися.



  4. Не думають про все інше. Після цього етапу в теорії слід тільки прокидати вранці і в повному обсязі сил.





Це може показати, що це занадто просто бути вірним. Але перед вами критика, просто спробуйте цей метод на себе. Я впевнений, що в два хвилини ви будете гасити. У вас є проблеми зі сну. Добрі мрії!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное