Тільки 3% від господині знають, що робити з буряками в тунцях

Компоненти Боршта Всі господині можуть змінюватися залежно від уподобань домогосподарства. Хтось додає вишні в цю страву, а хтось - чорнослив. Але за основу для справжніх українських борщів залишається незмінним. Це картопля, морква, буряк, цибуля та капуста.



У цій статті я розповість про те, як український борщ став частиною нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Але, перш за все, я пропоную вам веселий тест і подивитися, якщо ви можете приготувати цю страву відповідно до канону.

Почнемо з простим тестом, завдяки якому ми дізнаємося, чи можна приготувати справжній український борщ. Є вісім питань. Виберіть правильну відповідь і зауважте її у ваших нотах.

Перше, що нам потрібно зробити - відвар відвар. Який м'ясо вибрати для цього?
  1. Куряче м'ясо
  2. яловичина.
  3. свинка.
  4. свінгери


Коли відвар кип'ятить, що ви додаємо до нього?
  1. Сіль, лавровий лист, перець горох, картопля, капуста
  2. Сіль, поп ric, перець суміш, нарізаний цибулю, часник
  3. Лорел сходу, мелений перець, зрізаний цибулю і капуста
  4. Немає.


Далі ми зробимо овочі. Як вони підходять?
  1. Вирізати овочі.
  2. Подрібнюємо овочі соломкою.
  3. Три овочі на великій тертці.




Які інгредієнти потрібно обсмажити для заправки?
  1. Ми обсмажуємо кварки, цибулю, помідори, морква і буряки. Додаємо сіль, чорний перець, хміль-сунілі і лавровий лист до начинки.
  2. Раст-лард, цибуля, морква і буряк. Додати трохи вареної картоплі і помідорів без шкірки.
  3. Ми обсмажуємо в олії цибулю, моркву і буряку. Додати томатну пасту і ложку пшеничного борошна.


Чи можу я додати щось інше до станції?
  1. Так, нам потрібна аджика і часник.
  2. Не потрібно нічого.
  3. Так, кладемо часник в заправку.
  4. Так, потрібно додати відвар м'яса на станцію, нарізати на шматки.


Чи потрібно додати щось інше в блюдо перед подачею?
  1. Так.
  2. Ні.


Як додати в блюдо перед подачею?
  1. Деякі зелені і сметани.
  2. Зварений яйце і майонез.
  3. Сало.




Як прикрасити стіл перед подачею?
  1. Покласти часник і кришку на столі.
  2. Поставте на стіл пляшки з прозорим гарячим напоєм.
  3. Покладіть чорний хліб і льод на стіл.


Інгредієнти для борщу: ЮНЕСКО Культурна спадщина Чи знаєте ви, що ловити цей тест? Що б ви не були, ви все ще зробите смачну страву. Інгредієнти для класичної червоної борші залишаються незмінними. Це картопля, морква, буряк, цибуля та капуста. І все інше, кожна господиня додає на свій розсуд.



Веб-сайт: www.klopotenko.com Я говорю про це з причини. Нещодавно в списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО входили українські борщі. У багатьох способах відомий український шеф-кухар Євгеній Клопотенко допоміг цьому: «Я вирішив захистити борщ, щоб світ був сприймати його в складі ДНК української нації. й

Разом з командою шеф-кухар звернувся до ЮНЕСКО, враховуючи всі правила та нюанси. Всі тренінги були проведені фольклористами, істориками, спеціалізованими дослідниками та експертами, які вже мають досвід у сфері ЮНЕСКО.



Клопотенко вирушив на експедицію до різних регіонів України, щоб дізнатися, як українці варять борщ. Згадуємо, прокочуємо і задокументуємо все ретельно. Наше завдання не було зафіксувати рецепти, але культуру приготування борщу трьома поколіннями однієї родини. Після того, як це було назва номінації, на яку ми плануємо застосовувати – «Культура підготовки українського борщу».

Експерти зібрали 25 рецептів борщу з 25 регіонів України. І кожен унікальний. Не існує чіткої послідовності дій при підготовці цієї страви. Кожна українська родина має свої трюки, завдяки яким борщ перетворюється в національну скарбницю.



Клопотенко підбиває підсумки: «Для номінації dosier ми зібрали близько 700 сторінок. Додайте до нього історичний інтелект, доведений і говорить про борщ. Ми зверталися до територіальних громад, щоб реєструвати, що люди, які забезпечили рецепти, фактично живуть на певній території. й

Ця історія є вражаючим. Група фахівців, що працюють у всьому світі про борщ, відома як українська страва. На честь цього ми пропонуємо вам приготувати його сьогодні і поділитися цікавим рецептом для червоного борщу в хлібі. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное