Я роблю все, що я можу для мого сина, щоб залишити свою дочку, і взяти її дитину, але нічого не приходить.

Деякі люди іноді досягають точки абсурдності у своїх переконаннях. Як героїня історії сучасності. Більше нічого, вона хоче її сина розірвати і куряти її дочку з дому. Він дуже сумний, що вона хоче, щоб це було більше, ніж щастя для своєї сім'ї.



Редакція "Сайт" Розповідає Вам історію цієї жінки. Ви можете зробити висновки про її дії самостійно.

Я хочу, щоб мій син отримати розлучення! Все, що я хочу, щоб мій син відкинути свою дружину і взяти її дитину. Я кладаю всі сили в неї. Але здається, що далеко все не вдалося. Він не розуміє, що я тільки хочу, щоб він був кращим. Але все необхідне для того, щоб

990 р.

Моя сина Миша – дуже дилігентний і хороший хлопчик. Я підняв себе і дав йому найкраще. Навчався в престижному університеті і отримав хорошу роботу. Я думав, що він зустрінеться з дружиною. Але він знайшов її десь.



Юлія – дівчина з села. Ви можете побачити її, що вона йде. І, звичайно, зрозуміло, чому вона занурила сина. Я сказав йому, що ви можете отримати задоволення від таких дівчат. Я не потребує такої дочки в домашніх умовах. Мій Misha є a handsome інтелектуальний хлопець. І вона сільська білка. Я думав, що він знав, що вона не була його матчу.

Але через кілька місяців він приніс до мого дому. Саід Я збираюся бути бабуся найближчим часом. Вони також сказали, що вони повинні були одружитися і жити тут. Я був проти нього, але мій син запитав мене. Тоді я мав ще один план: відокремити їх.



Моє життя з дочкою-в-правом намагалася порадувати мене. Я очистила будинок і варила його, навіть роблячи каву вранці. Але ви не можете фокусувати мене так. Я спробував мій кращий, щоб отримати її божевільний. Але вона трималася навколо, як собака, кажучи, вона не хоче ніяких конфліктів. Не відреагував.

Коли вона дала народження, я відразу ж зажадав тест на батьківство. Через два тижні ми дізналися про дитину. Я вирішив не допомогти їм. Ймовірно, коли вона без грошей вона відмовляється від нього. Мій син не сказав мені на тиждень. Він не запитав гроші. Він повинен бути гарним живим. Ось чому ми не змогли



Я вирішив діяти рішуче. Коли мій син не був додому, я пішов до Юлії за розмову. Пропонували свої гроші, якщо вона залишила сина і дитину. Я думав, що вона буде щаслива з пропозицією. Але вона виявилася життєрадісною дівчиною. Я сказав Міша все. У той же день вони запакували і залишають. Чи можна ви уявити?

Я назвав його і сказав йому, що я не міг розраховувати на допомогу. Якщо він хоче допомогти, нехай йому загинув хвіст, візьміть його онуком і приходьте до мене. До тих пір я не хочу почути про них. Він вішати. Але я сподіваюсь, що він змінює свою думку. Чи є хтось більш важливим, ніж ваша мама?

1845-1953 рр.

Подумайте, що ідея жінки розірвати сина з дочкою-в-завданням стала дещо обсесивною. Вона катує як її дочку, і її сина. Повага людям і їх життям. Моя сина не хоче повернутися до матері. А сумна історія, адже жінка своїми руками зіпсувала стосунки з сином. Що ви думаєте про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное