Суп гречки для господинь, які втомилися від довгих рецептів, це можна освоювати

Я повинен визнати, що я неймовірно мереживна господиня. Здається, що руки ростуть з правого місця, але довгі рецепти роблять мене сумними. Якщо є занадто багато дій, я віддаю без обробки. У мене є дуже прості страви. Як гречаний суп і картопля. Цей суп був колись зробив мій бабуся в с. І я повернуся до цього рецепта весь час. Як кажуть, сокири. Що це?



Редакція "Сайт" Він ділиться з вами рецептом цього неймовірного супу.

Суп з гречки з картоплею Склад
  • 3 л води
  • 1 ст. гречки
  • 3 картопля
  • морква
  • беладонна
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Підготовка, звичайно, простий. Спочатку заливаємо воду в каструлю і кладемо на вогонь.



  2. В той час як вода прогрівається, подрібнюють цибулю. Натирайте моркву на дрібній тертці. Все це обсмаження в каструлі. Спочатку цибулю до золотистого кольору, а потім морква до роу. На цьому етапі можна додати сіль і перець за смаком. 689564



  3. Коли вода кип'ятить, додайте вимитий гречку. Змити крупу можна. Але ми мали окрему статтю про це. Всі наші аргументи є.



  4. Очистити картоплю і вирізати кубики. Додайте картоплю в воду кілька хвилин після перекидання ще раз окропу. Р



  5. Потім варіть суп на повільному вогні. Все залежить від картоплі. При готовності гречки і картоплі додайте тост. Після цього кип'ятять кілька хвилин. За смаком можна додати свіжі зелені.





Ми пропонуємо простий і легкий суп. Окремо можна випікати м'ясо або варити рибу. За вашим смаком. Іноді я просто хочу цей суп. Нагадуємо мені про свій дідусь у селі. Коли ви приїжджаєте додому після цілого дня гри на відкритому повітрі. Ви бігти в голодний і втомлений, і бабуся подає суп на стіл. Він має шматок домашнього хліба з духовки.

Я заливаємо тарілку супу прямо зараз. І відразу стає так теплою і затишною. Я ще раз, це сонячне літо в дворі, і я відпочию з моїм бабусям і я нічого не знаю про дорослість. Це те, що може перетворити звичайний суп з гречкою з картоплею в справжню делікатесність. У вас є страва, яка асоціюється з приємними дитячими спогадами?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное