Моя сестра і я не говорив 10 років, і пара днів тому вона продемонструвала на моєму дверцятому і попросила на користь.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Однак життя часто буває по-різному. Найближчі коляски, а потім не спілкуються протягом років. У цій ситуації був герой нашої історії. Вона припинила спілкування з сестрами, але через багато років вона з'явилася на її дверцятах.



Редакція "Сайт" Вона передає історію жінки з вами. Не знаю, що робити далі. Може бути, у вас є деякі поради для неї.

Моя сестра і я не говорив в останні 10 років. Ми не побачили один одного або привітаємо один одному з свят. А інший день з'явився на моєму дверцятому і без попереднього погляду почав свою історію. Ми не живемо. Так вона вирішила запитати мене за гроші. Вони кажуть, що ми близькі люди, і ніхто не запитує.



Я відмовився. Але тепер я розумію, що життя не чорно-білий. Будь-який може статися, ви не можете діяти гарячою. Ось чому я не знаю, що робити. Я думаю, що ми повинні почати цю історію і розповісти вам, що сталося.



Моя сестра і я сестра. Мама підняла себе. З дитинства ми дуже доброзичливі. Я спробував допомогти мамі і почав працювати рано. Коли я був 22, я одружився. Мій чоловік і я переїхав до іншого міста і жив окремо. А Інна залишатися матір'ю. вона була одружена, теж. Так вони почали жити разом.

Я не зажадав мамі, щоб що-небудь було. Я спробував допомогти всім, що я міг. Коли мій мама закохнула, я приймав і принесла їжу і залишаю гроші. Я працюю двох робочих місць і підняла дитину. Я не прийшов часто, але я допомагав їм регулярно.

11070 р.

Коли моя мама загинула, виявилося, що вона переніс всю властивість своїй сестри. Я не маю копійки зліва. Сестра сказала, що вона була справедливою, бо вона була поруч з матір'ю до останнього. І ніхто не думав, що все лікування було виплачено з кишені. Я був глибоким болем моєї сестри. А потім мій чоловік підтримав мене. Він сказав мені, щоб залишити його, і дати його йти. Я зробив, але я не хочу поговорити з сестри.

573041

І через 10 років вона показує на моєму дверцятому Вона запитує мене, щоб отримати її $5,000. батькам сина-на-правила, що купить квартиру. Але тільки на стані, що вона робить її частиною. Вона не має грошей. Ось чому вона вирішила запитати мене. Щоб бути чесним, її запит зробив мене дуже сердитися.

З одного боку я можу допомогти. Але з іншого боку, вона зробила мене Вона продала будинок матері, щоб купити квартиру для свого сина. І тепер запитав мене за гроші на другу квартиру. Мій чоловік каже, що він буде підтримувати будь-яке рішення. І я думаю, що це час, щоб дати старим захопленням і дати гроші. Ми дуже близькі і близькі люди. Мама завжди навчає нас допомагати один одному. Що робити?



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. За роки роботи вона змогла їхати з гранат і готова допомогти їй сестри. Але можливо, вона не бачить, що гроші знову. Звісно, сестра не має засобу, щоб коли-небудь повернути його. Може бути, це має сенс зробити його офіційною. Що ви думаєте про цю ситуацію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное