Експерт навчився поводитися на великий палець, повторювати кожен день

"Кальм, тільки спокійний," Карлсон вироки в десятих моментах. І він дійсно знає, як заспокоїти себе навіть перед тим, як зустрітися з вами. Ви, ймовірно, хочете, щоб зберегти позитивне ставлення до життя, незважаючи на раптову тривогу. Редакція "Сайт" Хуррі допомогти.

По-перше, давайте нагадувати вам дуже популярну техніку дихання «кваре»:



Як дихати кальмар вниз
  1. Сісти прямо і комфортно, щоб ноги впевнено стоять на підлозі або на землі.
  2. На підрахунку "1 - 2 - 3 - 4" повільно дихає і глибоко.
  3. Затримайте дихання на одному рівні.
  4. Знову повторіть собі «1 – 2 – 3 – 4» – і повільно видихає.
  5. Тримайте дихання знову на 4 підрахунки.


Виявляється своєрідна «кваре». Повторіть вправу, поки ви відчуваєте, що відновлення психічного балансу.

Хвилі на морі менше, ніж у душі

Якщо ви дуже турбуєтеся перед важливою бесідою або виступом, скористайтеся наступною технікою: повільно дихати і глибоко, проведіть десять разів у верхній палаті. Ось спосіб заспокоїти себе навіть перед розмовою з матір'ю або матір'ю.

Але що робити з великим пальцем? Я буду. Багато майбутні батьки зберігають дотик відео або фото УЗД, де ненароджений, поки дитина або дитина смоктати великий палець. Неонатолог Людмила Дергун пояснив, що дітям не тільки спокійно, але і інстинктивно допомагають успішному розвитку багатьох внутрішніх органів. Смокче пальцем, вони стимулюють ваговий нерв, який з'єднує мозок з усіма важливими всередині тіла.

р.

Дорослі також корисні для вивчення декількох методів, пов'язаних з позитивним ефектом на тілі гнильного нервового стимулювання і повільного, глибокого дихання, щоб вони знали, як заспокоїти себе у випадках важкої тривожності.

Як ви знаєте з пояснення вище, іноді простий ефект допомагає заспокоїти. Ударуйте свій великий палець. Зброя з імпульсом Оксиметра, я кинувся на мого великого пальця за 30 секунд. Я не був особливо жорстким або у всіх загартованих. До початку експерименту імпульс був 90 ударів за хвилину, а через півгодини - 77. Отже, дійсно, частота серця зменшується, ми відчуваємо спокійно.



Багато хлопців з нашого редакційного офісу придумали простий погляд на фрактали. З перебігу геометрії ми пам'ятаємо, що це фігура, яка має властивість саморізноманіття. Простіше кажучи, це візерунок в калідоскопі з дитинства, і хмари в небі, і листя дерев. Чим довше ви подивитеся на природні чудеса, тим спокійніше і простіше воно стає в серці.



Спробуйте масажувати вуха. Ви повинні початися з внутрішньої сторони лобів, а потім повільно переміщатися назовні. Але рухи повинні бути надзвичайно ніжними, не натискаючи жорсткий. 10 хвилин, і ви повною енергією, як і після чашки кави.

Редакційна колегія

Посмішка більше, незалежно від того, як вона звучить. «Я достатньо сил, щоб посміхатися, коли тривога їсть?» ви можете сумніватися. Виявляється, що не тільки буде достатньо міцності, але й загальне самопочуття поліпшить: щось схоже, зворотний рух буде працювати. Це не тільки правда, що якщо люди посміхаються, вони відчувають себе добре, але і люди відчувають себе добре, коли вони посміхаються. Ми посміхаємо частіше і маємо гарний настрій.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное