Свята Імбулка - очі і цілі!

р.

Згідно з традиціями багатьох народів, Імбулка (Свіження Колеса року) – час пробудження Матері природи з зимового сну. У давні часи вважається, що це був час відродження Бога і богів родючості.

З космічної точки зору, Імбулк є середнім між зимою розчинником і пружинним еквіноксом.

Колесо року складається з двох так званих Magic Crosses, і Imbolk, відповідно, відноситься до другого Magic Cross.

У повсякденному житті це час визволення від старої і доведення нового в життя. Іншими словами, це час зміни і нових починань, я б сказав, що це момент очищення перед самим оновленням.

Імбулк є одним з восьми найсильніших Днів влади для проведення різноманітних обрядів, обрядів, створення (або очищення і підживлення) амулетів, тализманців і амулетів, в тому числі рунних.

Увечері 1 лютого відзначається класична майстерність.

У деяких традиціях Імбулк також називають день святого Брегітте, бенкету вогнів, кельтського «Схід свічок». Sreteny, Oimelkom, Pan Festival, Lupercalie, Snowdrops фестиваль, Наземний день. Всі ці свята асоціюються з розвитком людини чистої свідомості.

У південних слов’янах відбулося відповідне свято Громниця, адже в деяких регіонах сучасної Європи вже відбулися громіздки.

У міфологіях і казках різних народів, Імбулк відіграний як викрадення певними скрабами або змовними саркерами чистої незайманої або богині.

У Норсе міфологія, це сюжет саркувальника Тяззи, що скорочує богинь вічної молоді Idun (що описано в одному з моїх книг). У казках Пушкіна це, звичайно, сюжет про абдукцію Людмила злосердя Черномор.

Багато хто може мати обґрунтоване питання: «Навіть на дворі в середині зими, про що можна говорити весна?» Але як згадувалося раніше, Імбулк, це час пробудження з зимового сну, це час, коли денне світло стає помітно довше.

Згідно з давніми переконаннями, що в цих перших лютих днях Великі богиня вже відновили з пологів, і був грудним вигодовування маленького бога - і дуже назва свята, Імболк, дати, переважно, до Старої Ірландської «мблеки» («молочко»).

Повернувшись до Norse міфології, дозвольте мені припустити, що Великі богиня - це суспензія бога Одіна, охоронця вогнища і сімейного об'єднання, богиня Фріг, а "лівий бог" - бог Світла, Сонце і Весна, сяючий Балд.

Але назад до витоків свята. Слід пам'ятати, що Imbolk є древнім кельтським фестивальом, який в першу чергу пов'язаний з кельтськими богами Brigid.

Стародавні кельти вважали, що в цей час році зимовий аспект богів (стара жінка в чорному клозі) заміщалася незаймана зносу білосніжного клока (Бригіт, незаймана богиня). Стародавні кельти, які лікують повернення богів від темряви, запалюють вогні, щоб вона могла бачити її шлях. Таким чином, це свято також називається (як зауважив раніше, кельтський «Схід свічок» або бенкет вогнів).

З цього дня до 21 березня настає час Брігітте, коли природа готова до зростання та оновлення.

Я не можу ігнорувати запозичення християнством цього давнього свята, де Ватикан змінив Імбулку в «Пурифікація Пресвятої Богородиці», а богиня в св. Мости. Ватикан пішов з битого шляху – показує плагіат, Ватикан спотворив сутність свята і вніс його в церковний календар.

Оскільки ми доторкнулися на тему імен різних богів і святих, це справедливо зауважити, що кожен народ мав власний «сімбол-годдес» цього свята, тут є імена лише деяких з них: Арадія, Афіна, Ганна, Гая, Пебройс, також були відроджені в ці дні, як боги любові і родючості, такі як Аонгус, Ерос і Пебрюс, Фрейр (Ingue).

Однією з основних символів кельтських богів є "Бригідний хрест" - Штраф, який використовується як амулет.

Повернемося до історії та міфології сьогодні!

Як ми можемо скористатися цим святом?

По-перше, Імбук, це свято світла і очищення! Тому необхідно в цей день (в ці дні) очистити будинок, як фізичні, так і енергетичні. Якщо у вас є техніка очищення, очищайте себе і ваших близьких (з їх згодою, звичайно).

Зарядка, чистий, активувати свої амулети, тализмани і амулети.

Imbolk – це час для обрядів для рясного збору врожаю, прибутку, придбання.

На ніч від 1 до 2 лютого за допомогою різних енергетичних технологій, застійних ситуацій в господарських справах, бізнесу, любові добре породжуються.

На честь Великих богів, на яких повинні бути такі символи, як хлібобулочні, білі квіти, Колеса свічок, крихкі хрести, палички з акордоном в кінці.

Вівтар може бути доповнений:
Рослини підходять для цього: діагіл, базилік, лавровий лист, ожина, ірис, мир, фіалка, всі білі і жовті квіти.
Їжа, підходить для цього: насіння гарбуза, насіння чорного кольору, маків, круглих булочок, хліб, всі молочні продукти, перець, цибуля, часник, родзинки, вино з прянощами і трав'яними чайами.
- Incense, підходить для цього: базилік, лавр, кориця, фіолетовий, ваніль, мір.
- Камені, для цього підійдуть: аметист, кров, гранат, рубін, онікс, бірюз.

Головний обряд свята – освітлення вогню!

Імболка Вогонь - перший вогонь, який буде запалюватися під час фестивалю, в темряві. І від нього запалити все інше.

У міських налаштуваннях це може бути велика біла свічка, яка висвітлює інші свічки. Друзі, Я підкреслюю, що свічка повинна бути білою, як символ чистоти і очищення!

Ті, хто щасливий (як мені, наприклад), щоб зустрітися з Imbolk в природі, бажано світити вогонь.

Далі ми заперечуємо цей вогонь (свічка, вогонь) для очищення, загоєння, живлення світла, Великих богів, богів світла і весни, пробудження природи матері,

Вважають, що на цьому святі більше свічок, чим більше ви допоможете силам світла. Кожна свічка може мати власну програму.

В ідеалі вогонь не повинен бути виділений на 12 днів, якщо одна свічка згорає, інший від нього запалюється. Звісно, враховуючи сучасне життя, це трохи складний, але тут ми можемо допомогти лампі і лампи маслом. Регулювати гніт, і додавши масло до лампи один раз на добу, можна виконати старовинне обряд.

Уважаю, що цей обряд приступив до ідеї Олімпійського та вічного полум’я.

У дні Імбулка також сильні медитації, за допомогою яких можна «корректити» різні життєві невірності.

Друзі, я буду раді, якщо інформація, що прочитає, буде йти на вашу користь і розширити світогляду.

По відношенню до всіх, письменника і хірурга, Лева Невський.

Автор: Лев Невський, 2022

Категории

Смотрите также

Новое и интересное