Пиріг "Чікень лази" рецепт Ольга Матвій, який вражає своєю простотою

Як лізина господиня, яка завжди не встигає, я дуже люблю швидкі рецепти. Я люблю це, коли досить вирізати інгредієнти, змішати їх і покласти їх в духовку. Це рецепти для мене! Саме тому я любила торт з куркою та сиром, який поділився сяйвоною Ольгою Мавей.



Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче поділитися цим рецептом з вами!

Сирні інгредієнти
  • 1 куряче філе
  • 150 мл молока
  • 100 борошна
  • 2 яйця
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 80г сир
  • сіль, перець і спеції за смаком


Підготовка
  1. Щоб зробити торт, потрібно заварити куряче філе заздалегідь. Ви можете взяти інші м'ясні, але з куркою ви отримаєте дуже ніжний смак. При приготуванні м'яса обов'язково посолити воду, додати лавровий лист і перець. Так м'ясо буде ароматним і смачним.



  2. Тепер замісіть тісто. Переверніть два яйця в контейнер і перемішайте їх. Додати розпушувач до них. Потім залийте молоко, продовжуючи збивати. Ми ділимося рецептом з вами в молоці, але ви можете зробити його на кефірі. Коли немає нічого молочного, можна на воді.



  3. Додати борошно в яєчну суміш. Тісто також потрібно засолити і поперчити. Також можна додати будь-які спеції за смаком. Дивитися все добре. Повинен бути рідким тісто, як лавровий торт.



  4. Підготуйте форму для торта. Він повинен бути досить високим. Дно і боки покривають пергаментним папером. У підготовлену форму надішліть тісто і вирівняйте його. Наріжте Філе на невеликі кубики. Поставте його рівномірно над поверхнею тесту.



  5. Посипаємо торт тертим сиром зверху. Додайте половину сиру першим і залийте решту 5 хвилин до готовності. Тепла духовка до 180 градусів. Додайте торт, щоб запікати приблизно 25 хвилин. Можна прикрасити торт свіжою зеленню!





Насолоджуйтеся кулінарними шедеврами Ольга Матвій. Ви можете оцінити свою майстерність в цьому відео.

про:blank

Курячий і сирний пиріг готовий. Ви можете послужити його на столі гарячою або холодною. Смачний будь-який час. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Цей рецепт можна поліпшити, додаючи різні інгредієнти за смаком. Не забудьте приготувати легкий салат, щоб обід або вечерю було повним. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное