Веганський син просить його випікати мати без яєць і молока, але він отримує тільки крихти

Медовий мат смакує, як це одночасно. млинціЦе більше пирога, хоча. Випічка така солодка без яєць і молока для веганського сина, але отримує крихти. Це неймовірно смачний, особливо для любителів спецій, і є досить багато з них в цьому рецепті.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати в домашніх умовах. медматий Дорогі друзі!



Мед Mat Інгредієнти
  • 3 ст. меду
  • 1 стіл чаю (можна замінити водою або соком)
  • 0,5 ст. добавки (горіх, сушені фрукти)
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ст.л. рослинного масла
  • 2 ст.л. борошна
  • 2 ст. какао
  • 1 ч.л. соди
  • 0,5 ч.л. кориці, імбир, кардамон
  • щіпка


Підготовка
  1. Попередньо заварити і остудити чай. Залийте його в жирну каструлю. Залийте цукор, мед і залийте рослинне масло. Обігрів на слабкій температурі до розчинення цукру. Зняти вогонь, просіяти соди і добре перемішати вінок.



  2. У окремому контейнері змішайте борошно з какао. Додайте спеції, гвоздики додайте щіпку або на кінчик ножа. Диван з силіконовою лопаткою.



  3. Залити рідку суміш в тісто замісником, залити сіллю. У двох підходах додайте сухі інгредієнти до рідин. Добре перемішати до однорідності.



  4. Наприкінці викласти будь-які добавки в тісто. Він може бути як горіхи, так і сухофруктами. Автор цього рецепта Ольга Шобутинська, пропонує додання сушеної журавлини торту. Піднос (30 по 22 сантиметрів) покривається пергаментом, заливають тісто у форму і вирівнюють його шпателем. Запікати килимок на 180 градусів за півгодини. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.





  5. Нехай готовий мат охолоне спочатку, а потім служити випічкою До столу. Бодибилдерши!





Для ознайомлення з цим рецептом детально див. відео з кулінарного каналу Ольги Shobutinskaya. Ольга, дякую за чудові рецепти. Все виходить в перший раз і без зайвих зусиль!

про:blank

Я також запропоную, як варити «на меді» в домашніх умовах. Цей делікатес не втратить свої корисні властивості і аромат, хоча він має незвичайний колір!



Вони кажуть це. медсестри Смакує краще в день або два. Я просто зробив мат. Я не знаю, що це наступний день, я боїю тісто, просто не живе до завтрашнього дня, але відразу ж після його приготування дуже смачно.

Виходить повітряний, вологий, ароматний. З молоком я втратив половину пирога. Чудовий рецепт, рекомендую його з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное