Чому хижі батьки завжди надягають воском крейдою в своєму гаманці, ви також почнете це робити.

Моя дружина і у мене є діти того ж віку. Тому ми часто познайомимося з думками та відкриттями. Ми сидимо в кафе раз. Вона вибрала свій гаманець для оплати, і восковим олівцем вийшов. Я думав, що це смішно. Я сміхався, підняв олівець і сказав: «Ви дійсно спінінг.» Навіть маленькі в гаманці. й



Але вона розповіла мені, що вона зробила це навмисно. Я був дуже дивний, але після її сюжету я вирішив дотримуватися костюма і зробити те ж саме. І сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, чому деякі мами носити воском олівцем у своєму гаманці.

Більшість з нас бажали, що гаманець в гаманці щось дивне. Я думав себе. Однак це може допомогти вашій дитині в певних випадках. Якщо, наприклад, у публіці ви помітили, що дитина відчувається неслухняно, крейда може допомогти йому. Для того, щоб вам було якомога меншим. Так дитина може писати нотку і попросити допомогу, якщо він некомфортний розмову.



Це також чудовий спосіб допомогти дитині, яка перебуває в проблемах. У Сполучених Штатах вона врятувала дітей кілька разів. Якщо ви помітили дитину, яка загибла з дорослим, ви можете отримати свою увагу за допомогою молюка. Вони, як правило, дуже яскраві, тому що вони зацікавлені у дітей. Це може бути причина, щоб поговорити з дитиною і встановити контакт. Якщо він загрожував дорослим. Це може врятувати життя дитини.



Ще одна прозаїка. Wax chalk є без проблем інструмент для запису щось вниз. Це особливо корисно при подорожі. Рука може раптово виходити. І вона точно не дасть вам на площині через високий тиск.



Просте олівець також може зламатися. Але воскові олівці можна написати щось за будь-яких обставин. Так ви завжди можете бути впевнені, що ви можете використовувати його, якщо ви повинні.



Батьки, які подорожували з дітьми, знають, наскільки складно. Але просте крейда допоможе відволікати дитину від змів і тантурів. З ним подорож буде мирним. Якщо тільки на малярі був шматок паперу.



Як видно, воскові олівці незамінні речі. Це може бути корисним у багатьох ситуаціях. Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам уникнути непередбачених ситуацій. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное