Завдання савви, що зробить навіть впевнений в собі розумних людей

Сучасний світ перевантажується з інформацією. Переїзд на частоту insane. Згодом наш мозок втратить здатність концентруватися на задачах. Від часу потрібно дати йому їжу. І ми підготували пару завдань для вас, щоб отримати редуктори. Враховуйте, що у багатьох випадках виникає більший акцент на нерівності, ніж на конкретних математичних діях. Але що я можу сказати, візьміть на перше завдання? Зміна кількості, щоб правильна рівноправність.



Редакція "Сайт" Він ділиться цікавими проблемами з математикою.

Поверніть цифри навколо. Почати Перший приклад має дуже простий стан. Вам необхідно перерахувати один номер, щоб правильна рівноправність. Спробуйте вирішити це якомога швидше.



Чи можна ви з'ясувати який номер для переміщення? Ось трохи хитрості тут. Вам не потрібно просто перезапустити номер іншим. Має бути виготовлений за ступенем кількості. Ім'я зробити 92й Це 81. Далі 91 - 81 = 10. Це просто. Все, що я мав зробити, з'єднавши кішки.



Я думаю, що ми повинні зробити пару більше цих речей, щоб виправити його. Ось ваш наступний виклик. Такий стан. Щоб отримати бажаний результат потрібно перемістити номер.



Я думаю, що ви вже дізналися, що це той самий принцип. Ми робимо два ступені. Це 62.й Ось 36. Ось 36 + 4 = 40й Все, що ви повинні зробити, пам'ятайте про значення чисел за ступенем.

Тримати. Спробуйте вирішити іншу проблему з тим же станом. Де ви поставите номер цього часу?



Чи не знайдеться ступінь? І не вийде, бо це не точка. Тут потрібно взяти номер 9 і перевернути його, а потім покласти перед пристроєм. З. 66 - 5 = 61й Важкий і розумний. Ви просто повинні застосувати логіку, оскільки стан не про те, скільки дій робити з номером. Просто потрібно перекласти.

478473

Насолодіться нашими простими та смішними прикладами. Ви можете подумати, що стан тут не дуже справедливий. Тим не менш, проблеми є більш схильними до точного математичного дій. Так не займайте її особисто. Краще освіжити знання математики і запам'ятати процедуру на прикладах з кронштейнами. Ви також можете спробувати вирішити розумний приклад, через який весь інтернет пішов. Це великий розряд для розуму!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное