Що відбувається, якщо ви спати на підлозі, як мудра японська?

Коли я почав жити в орендованому будинку і мав місце, мій життя змінився на краще. І нарешті почав вистачити сон, і в цілому, лежачи в затишній лаві завжди приємно. Коли я почув про японські спальні на підлозі, я дивився. Чи зручно? Будь-який Японська традиція Вони дуже відрізняються від наших.



Сплячий на підлозі не просто традиція. Це свідомий вибір, що кожна японська людина робить для здоров'я. Як виходить, ця звичая має безліч переваг. Я поясню все в деталях далі в статті.

У Японії довголіття було поширеним явищем. Земельне сонце проживає понад 30 тис. осіб понад 100 років. Хто б сказав, що це генетика. Насправді, все залежить від вашого способу життя.

Я колись сказав вам про японську центеріанську Кане Танаку. Ця неймовірна жінка жив довго 119 років і відійшов минулого року. Одна з правил її повсякденного відпочинку була спати на підлозі.



Хоча це здається дивним для нас, тому що ми звикли до комфорту, японці бачить багато переваг у такому сонці. По-перше, це добре для спини. Якщо спина дуже довго болить, варто спробувати спати на плоскій поверхні. Я дуже впевнений, що ви відчуваєте різницю після першої ночі на поверсі.

По-друге, за рахунок сну на плоскій поверхні, ваш хребет буде проходити в правильному положенні. Це запобіжить тіло від скручування, і протягом дня ви почнете лосось менше. Сплячий на підлозі допоможе виправити погану поставу.



Коли ви спати на підлозі, ваша вага тіла рівномірно розподілена і ви не відчуваєте тиску на різні частини. В результаті робота всіх внутрішніх систем поліпшується і вранці ви прокинете більш оповіщення. Крім того, сплячий в цьому положенні запобігає можливому оніміння і поколювання в тілі.

Японка доводить не словом, але відхиляється, що спить на підлозі приносить безперервні переваги. Крім здорових речей, ви поліпшите якість сну. І після того, як прокинувшись, ви не хочете лежати ще 5 хвилин, спостерігаючи за останню мрію. Затишний годинник більше не буде катування.



Вікімедіа також полегшує спальню на підлозі. Не потрібно купувати ліжко або матрац. І це досить дорогі речі. Таким чином ви можете зберегти пристойну кількість грошей. За японською традицією сон базується на Футоні. Це товстий бавовняний матрац, який складається комфортно після сну і не займає простору в квартирі.

Якщо у вас є серйозні проблеми спини, обов'язково поспілкуватися з лікарем, перш ніж почати сплячі на підлозі. Є ряд протипоказань, через які сон на твердій поверхні може тільки завдати шкоди.



Наприклад, спати на підлогу не може бути алергічним. Ось так просто: на підлозі збирає пил і інші забруднення. Через це люди схильні до алергії можуть мати кашель і печіння в горлі. Зареєструватися Також такий сон не підходить людям, які страждають недугами, пов'язані з кісточками. З'єднання можуть почати боляче більше після нічного перебування на підлозі.

Старші люди небажані проводити такі експерименти, якщо їх здоров'я залишає бажати кращого. З віком знижується рухливість, тому його можна складати для онуків, щоб зняти підлогу.

3610Р. 4200Р.

Також досить прохолодно на підлогу. Це те, що зупиняє мене найвідмінніші місця для сну. Якщо спати на підлозі, вам доведеться розташувати місце так, щоб ви не прокинулися в середині ночі від холоду.

О, що японська традиція! Зустрінете, є щось скоєння і невідоме в них. Я дуже хотів спати на підлозі, щоб побачити, як було комфортно. Яка ідея?

Фото Девід МакКельвей, CC0 1.0 Універсальна публічна дедикація доменів, через Wikimedia Commons

Категории

Смотрите также

Новое и интересное