Вдалий рецепт хліба в каструлі, не горить, пористий і ніжний

Хліб замість торта Будь-який фольга можна приготувати в каструлі. Але зробити їх дійсно смачними під дією тільки маестро відро і сковорідок Євгенія Клопотенко. Ми часто ділимося рецептами цього шефа з вами, тому що готуємо їх самі. Цього разу ми покажемо, як зробити ароматний індійський хліб наан.



Я знаю, що багато домовласників не люблять готувати домашній хліб, тому що часто з ним багато неприємностей. Якщо це дріжджове тісто, вам доведеться витрачати багато часу на заміс, градування і випікання. Але індійський хліб, відомий на Близькому Сході, набагато простіше готувати. Євген Клопотенко тестував його на себе, і тепер радить нас спробувати цей пекарні дива!

інгредієнти
  • 500г пшеничного борошна
  • 100 мл кефіру 2.5% жиру
  • 100 мл теплої води
  • 20г живі дріжджі
  • 85 г вершкового масла 82,5% жиру
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Перш за все, ми зробимо дріжджове тісто. Змішайте дріжджі, цукор і тепла вода. Температура дуже важлива. Не варто перевищувати 40 градусів, інакше дріжджі просто загинуть. Дайте дріжджі близько 10 хвилин, щоб активувати в солодкій воді. Результат повинен бути пінопластом. ,990 Р



  2. М'яти в водяній бані 60 г вершкового масла (решта буде потрібно змащувати коржі). Потім перемішайте в глибокій мисці борошно, сіль, кефір і розтоплене масло. Потім додайте дріжджову суміш і тестові суміші. Якщо вона липає до рук, додайте трохи більше борошна.
  3. Зробіть тісто шипками і помістіть його в чаші змащену або порошують борошном. Покрийте чашу рушником або харчовою плівкою і дайте точно 1 годину для кріплення.
  4. Зробіть тісто і зробіть ковбасу з неї. Наріжте його на 8 рівних частин і зробіть кожен торт діаметром не більше 15 см і товщиною близько 2-3 см.



  5. Нагрівати сковороду і змастити її рослинним маслом. Щоб зробити це рівномірно і точно, краще використовувати пасту щітку. Поставте тістечка з двох сторін без кришки. Коли з'являються грубі бульбашки з одного боку, це ознака, що скоринка можна перевертати.
  6. Смарин готових тістечок з рештою вершковим маслом. Бодибилдерши!





Хліб замість хліба в сковороді: редакційна консультація Краса індійського наана хліба полягає в тому, що він смакує як теплим, так і холодним. Зберігайте його в герметичних пакетах, щоб зберегти м'якість і свіжість тортів якомога довше. Також можна зробити таку пасту на сухих дріжджах. Як правило, вони потребують 2 рази менше живих. Тим не менш, краще подвійно звірити інформацію, зазначену виробником на пакеті дріжджів.

р.

Такпросто Нагадуємо мене про українську палянську. Як приготувати його, мій колега Микола Ладуба розповів і продемонстрував детально. Я можу поділитися корисною статтю за посиланням.

Я знаю, що для деяких домовласників важливо не додавати дріжджі до випічки. Для вас ми також маємо чудовий рецепт для без дріжджів. По суті, це варіація порожни з додаванням зелених цибулі як начинка. Ви можете експериментувати і додати сир і варене яйце, наприклад.



Такпросто Хліб за цим рецептом слід запікати в духовці. Але я впевнений, що ви можете легко обсмажити їх у сковороді. Це значно прискорити процес приготування.

Якщо ваш кулінарний арсенал має власний рецепт хлібобулочних тортилій, обов'язково діляться ними в коментарях. Я чекаю на тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное