Вперше з 2010 року вчені попередили про ризики використання гель-лаку

Не розкриті нігтіМоже бути, це виглядає просто, але це те, як ви економите себе з іншого соку. Нещодавно було виявлено, що УФ лампа для манікюру викликає пошкодження ДНК, а також призводить до інших неприємностей. У цій статті я розповість про всі підводні камені, пов'язані з цією важливою темою. Якщо ви звикли малювати нігті, почитайте його до кінця!



Я не пішов довго для манікюру на мій майстер і не закривав нігті гель-лаком. Просто в деякій точці я зрозумів, що я втомився від застосування до нігтьової пластини незрозуміло, які матеріали і ходити з цим добре на нігтях протягом 3 тижнів.

По-перше, покриття швидко зростає і не дуже привабливо виглядає. По-друге, цей манікюр вичерпає самі нігті. Хоча я не покрили їх гель-лаком протягом більш шести місяців, вони ще не відновлюються і не повністю зміцнюються. Нігті без гель-лаку виглядають натуральними. Досить зробити гігієнічний манікюр, і при бажанні можна покрити їх звичайним лаком, який не так шкідливий.

р.

Покриваємо нігті гель-лаком в красу залишається одним з найпопулярніших процедур більш ніж 10 років. Однак це не дивно, так як такий манікюр значно спрощує життя жінки. Нігті довгий час добре виглядають, покриття не порушується або брудниться. Цвяхи ростуть рівномірно. Що ще варто бути щасливим? Я думаю, що я повинен бути здоровим з усіма. Ось де виникають проблеми.



Всі переваги такого манікюру можливо завдяки ультрафіолетному освітленню, який випромінює лампу для висихання лаку. Цей світло активізує хімічні компоненти в гель-лаку, де він швидко висихає і затверджує.

Не секрет, що засмаги небезпечно для здоров'я. І сонник за допомогою ультрафіолетового випромінювання і бомби часу для тіла. Однак перед тим, як ніхто не змалював аналогію з цим фактом і УФ лампами для висихання гель-лаком. На щастя, з'явився таке дослідження.

Дослідники з Університету Каліфорнія в Сан-Дієго детально вивчили принцип роботи пристроїв для манікюру. Виявилося, що УФ лампи випромінюють різні спектри ультрафіолетового світла, ніж лампи в засмаги. Тим не менш, як спектри карциногенів.



Вчені уклали, що регулярне використання таких світильників для манікюру може призвести до змін мутації ДНК та клітин.



У той же час, учені Каліфорнії вважають, що ця тема не повністю вивчена. І ви можете провести багато наукових досліджень, щоб показати, чи дійсно шкідливість УФ ламп для манікюру. Будь-ласка, ми радимо взяти цю справу серйозно.

Пам'ятайте, що манікюр необхідно зробити в зареєстрованому місці, де гігієна не забута. Я не рекомендую майстру в домашніх умовах, тому що часто виникають всі гігієнічні стандарти просто не спостерігаються. Відсутність належної обробки інструментів може призвести до багатьох серйозних проблем. Тексти пісень, а це означає: І ви повинні вирішити їх самостійно.



Якщо ви вирішили відмовитися від покриття нігтів лаком в салоні, вам знадобиться наша стаття про те, як зробити гігієнічний манікюр в домашніх умовах. Не складний. І заощадження є суттєвим!

Покажіть мені, як ви відчуваєте про покриття нігтів з гель-лаком? Ви готові дати радість життя після читання нашої статті на дослідження Каліфорнія?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное