Я подарував орхідеї-лиття за смаком лимона, і відразу почався потужний цвітіння.

«Я водні орхідеї в домашніх умовах в суботу. Що я в суботу. Він також включає очищення загального, і догляд за улюбленими злами. У мене є трохи лимона, щоб випити досить орхідеї. Після цього напою, щоб говорити, phalaenopsis виглядає дуже різним. Не багато хто знає про цей трюк, але я розповість вам! – поділився з мудрістю старого сусіда, Баба Нора.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть вам, що відбувається, якщо ви подаруєте орхідею ліжко.лимонна водай Друге життя тушкованого заводу!

1415916

Багато господині люблять рости на підвіконнях чудові красуні орхідей, адже ці вассалі виглядають просто чудово. І є величезна різноманітність сортів орхідей: від класичних білих фалаенопсисів і цимбідіумів до пурпурних фургонів і метеликів (венергове взуття). Але непросто доглядати за ними: вони не цвітуть, потім листя відпадають.

Здорові коріння, пишні зелені листя і чудовий цвітіння Це те, що кожен орхідея коханець кравці. Крім класичних порад про розташування, полив і обрізання, існує ще один секретний рецепт, який гарантує орхідеї пишним цвітінням. Все про лимонний, або досить лимонний сік.

р.

Сік лимона має дезінфікуючий ефект і захищає рослину від різних недуг і шкідників. Крім того, лимон містить багато калію і вітаміну С, які підтримують зростання і цвітіння орхідеї. Лимон для орхідей - це простий засіб для росту окулярів, здорових коренів і листя, рясне цвітіння.

Щоб запліднити орхідеї лимонним соком, потрібно знати кілька тонкощів. По-перше, сік лимона не повинен потрапити на орхідеї нерозбавлений, інакше вміст високих кислот може пошкодити рослину. По-друге, потрібно знати для себе. лимон-роздяганняй



Знаючи його з вами, як закритий друг. Написати: потрібно 1 чайну ложку лимонного соку і літр води. Також можна взяти суху лимонну кислоту. Вам буде потрібно всього 1 г (тобто менше половини чайної ложки) на 1 л води. Змішайте їх і поливайте квітка 1-2 рази кожні три місяці. Можна додати лимонну воду в горщик так, щоб коріння вбирають її звідти.

Ось ще один варіант: можна змішати 10 крапель лимонного соку з 200 мл води. Змочити м'яку тканину в лимонній воді, віджимати її, а потім протерти листя і коріння орхідеї з ним. Повторити процедуру раз на тиждень і після 2 тижнів ви помітите результат!



Я даю свою орхідею, щоб за смаком лимона протягом шести місяців, а з тих пір я радий її швидким цвітінням. Якщо ви починаєте залити лимонну воду на орхідеї регулярно, вона поліпшить без додаткових коштів. Орхідеї дуже добре відповідають кислотай



Також я пропоную, де розмістити орхідею так, щоб він цвіте безперервно. Головний секрет - створення умов життя, близьких до природного!



Полив орхідеї в домашніх умовах слід проводити не тільки з водою, але і лимонним соком. Лимонна вода виконує свою роботу. Ми 3 жінки, сидячи в горщику без цвітіння про пару років, в той же час давали листя, і один особливо ніжний, сидячи протягом 3 років без руху, нарешті давали хоча б нові коріння. Ефект негайний, хто кине в тиждень, хтось за 10 днів.



Боротьба з водою на початку грудня (водять з звичайною водою, наступного разу закисленою водою), обрізані квіткові бутони збивають вгору. На мій погляд, це найбезпечніший спосіб проявляється. Догляд за квітамий Я думав були вдячні.

Я чую це, перш ніж, вам сподобається. христина б?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное