Учасник першої місячної посадки, 93-річний Buzz Aldrin, одружений, удачливий

Buzz Aldrin був одним з перших людей в історії для відвідування поверхні місяця. Американська космонавта приїжала довгу і захоплюючу подорож. Однак суттєві події все ще відбуваються в житті. Він нещодавно перетворив 93 і одружений на день народження. Хто став його супутником, ми розповімо пізніше в статті.



Едвін Альдрін (справжнє ім'я астроната) мав можливість отримати престижну освіту. Однак він вибрав для вступу в військову академію. Але це також престижно. Проте, з тих пір життя Buzz займала зовсім інший шлях.

Майбутнє астроната впевнено проходив через кар'єрні сходи військових. У корейській війні брав участь солдатський пілот. Після закінчення Альдрін продовжував підвищення кваліфікації: захистив дисертацію і був зарахований в загін астроната.



Веб-сайт: www.freimaurer.bad.oeynhausen Коли Buzz став одним з астрономів НАСА, його робота змінила багато. У 1966 році він перейшов на космос вперше в якості пілота космічних апаратів Gemini-12. Альдрін був першою особою, щоб перейти в космос тричі в один рейс. Завдяки своїй роботі, було зрозуміло, що астрономи можуть ефективно працювати в зовнішній простір.

А через 3 роки Альдрін став другим чоловіком в історії прогулянку на місяць. Першим був Neil Armstrong. Бузок зробив кілометрову прогулянку на поверхні місяця і зламав його попередній світовий рекорд для того, щоб бути в зовнішній простір.



Повернувшись на Землю, астронаут зрозумів, що він більше не має цілей в житті. Не буде нічого, як великий, як збирається на місяць. Людина пригнічує і почала доторкнутися до скла. Аледрин повинен піти в клініку для лікування.

З точки зору особистих відносин Buzz вдалося. Тільки з першого шлюбу він має три дітей: два сини і дочка. А ще одна жінка з'явилася в житті. Він був одружений на 12 років. Колишня астроната заміжна за третій раз. Що шлюб, занадто, зламався в результаті.

20 січня 2023 р. одружився Buzz Aldrin знову. За четвертий раз він вирішив легалізовані стосунки з Анкою Фаур, його підлеглість. вона 30 років молодша астроната. Однак в цьому союзі різниця віку не грає ніякої ролі.



Ака Фаур, 63, працює для ТОВ «Алдрін» з 2019 року. Коли відбулося весілля, жінка стала віце-президентом компанії. Buzz оголосила про радісну акцію на своєму обліковому записі Twitter.

На мій 93-й день народження, я радий повідомити, що мій довгий час любов, Анка Фаур, і я одружений. У Лос-Анджелесі ми зв’язали сакральний вузол. І ми радіємо, як підлітки, які працюють від батьків, Buzz писав на соцмережах.

р.

Instagram / @Atron_returns Новини шлюбу астронавта поширюють по всьому Інтернету за добу. Користувачі мережі почали привітати Альдрину з такою вагомою подією. Не кожен день, який 93-річний одружився. Особливо відомі як Buzz.

Похід до місяця - це віспа? До речі, в той же день отримав престижну нагороду «Лігові легенди авіації». Він є єдиним живим членом експедиції на місяць в 1969 році. Хоча не кожен вважає, що цей рейс до місяця відбувався в реальності.

(доб. 3)

У 2002 році Альдрін був обвинувачений з шахрайством. На Біблії він фактично муче до місяця. Але замість того, щоб людина опустився в обличчя, так як Buzz не відступить себе. Постраждав безпечно.

Ну, вітання до Буца Альдрина на одружечку. Ми бажаємо йому довгого життя і щастя в шлюбі. Жива легенда – реальна рольова модель!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное