Я чую, готую і сидю з дітьми, поки мій чоловік працює і я щасливий.

Немає того, що я скажу сімейне життя Про життя щасливо. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Героїна історії сьогодні йде проти сучасних тенденцій. В той час як її колеги будують кар'єру або вміло поєднуючи сімейні справи з роботою, вона повністю позбавлена себе сім'ї і повсякденного життя. Як прочитати в статті класичну пасіку життя серця, читайте далі.



Веб-сайт: www.le.delarosa Суть сімейного життя Олександра Делароза ніколи не прагнув піднятися на кар'єрні сходи. У своїй координаційній системі сім'я завжди прийшла. 29-річна жінка божевільна близько 50-х років. Вона дотримується старих традицій щодо сімейного та повсякденного життя. Бо героїні залишив офіс і повністю присвятив себе чоловікові і дітям.

Олексія стала одним із учасників так званого сучасного руху. традиційнийй Це жінки, які сидять в домашніх умовах, підняти дітей, готувати, чистити і чекати чоловіків від роботи. Каліфорній намагався від ролі охоронця серця і більше не збирається змінити свій статус в суспільстві. Вона сказала, що вона прийшла до цього, незважаючи на те, що сталося в дитинстві.



Веб-сайт: www.le.delarosa Мама майже ніколи не опинилася, так як вона зникла на роботі весь день. Делароса не хоче повторювати помилки батьків, тому тільки людина йде на роботу в сім'ї.

Alexia вважає, що це просто неможливо об'єднати роботу і сім'ю без шкоди один з двох. На її думку, незабаром жінки почнуть повертатися до старих традицій. Героїн вважає, що чоловік не повинен робити побутові хори. Його основне завдання - заробити гроші і забезпечити свою сім'ю. Саме тому Метью не входить до повсякденного життя.



Веб-сайт: www.le.delarosa Але Олексія в ній відчувається як риба в воді. Щодня вона прокидається на 5:30 ранку, щоб очистити себе до тих пір, поки її діти і чоловік прокинувся. Коли вони прокинулися, любов і дружина готують сніданок на всю сім'ю. Потім вона кладе речі на кухні і грає з синами. Разом з ними вона може піти на прогулянку в парку або відвідати чоловіка, який працює в його кафе.

В той час як діти мають обід, Alexia займається пранням і мисленням, які варять на вечерю. Мати прокидається дітям, навчається з ними, а потім готує вечерю. До 7:00, діти сплять. Тоді вона встигає ще один очищення. Жінка обробляється чистотою будинку.

Агеренти традиційних цінностей можуть отримати враження, що Alexia не встигає за себе. По суті, це. Не було згадки про себе, крім гігієнічних процедур. Але вона дрібна.



Веб-сайт: www.le.delarosa У соціальних мережах героїні часто доводиться зіткнутися з капелюхом. Люди напишіть, що вона не вважається нормальною роботою. Багато людей говорять, що цей спосіб життя далеко від сучасного. Однак Олексій не звертає увагу на шкідливі коментарі.

Все в сім'ї гармонійно. Враховуються побажання кожного члена сім'ї. І сама героїна вважає свою роботу неоціненною. Найняти няньку для дітей, і немає питання. Батьки не планують відправляти своїх дітей до школи. Головна освіта вважається ідеальним варіантом. Так Олексій збирається захищати своїх дітей від негативного впливу світу.



Веб-сайт: www.le.delarosa Жінки бояться, що станеться без неї На прикладі вона вже мала неприємний досвід, коли одна з її синів говорила фольгу мовою після відвідування. Він назвав свого брата фольго! У нашій реальності, що звучить смішно. Але для Олексії це був трагедія, оскільки вона ніколи не використовує такі слова з дітьми.

Відповідні батьки хочуть зробити все можливе, щоб зробити своїх дітей щасливими і чуйними людьми. Але вони досягають успіху, якщо вони намагаються захистити своїх синів від будь-якого зовнішнього впливу? Питання дає харчування для думки.



Я, наприклад, позиція Alexia і її чоловік Матвія абсолютно не близька. Тим не менш, напевно, є й інші утримувачі вогнища, для яких самореалізація складається з виховання дітей і утримання побутового господарства.

Що ви думаєте про це? Яка модель сім'ї ближче до тебе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное