Супер Розумність Тест, що зробить Brain Cogs обертати більше інтенсивно

Спостереження – це те, що потребує особливої уваги. Після того, як все це допомагає нам шукати речі більш детально і помітити, що інші не можуть. Це цінна якість. Сьогодні ми запрошуємо вас взяти участь у розробці. Щоб зробити це, подивіться на зображення і знайдіть додаткову картину. Це просто, але переваги неймовірні!



Редакція "Сайт" Я підготував деякі незвичайні та цікаві тести для вас.

Знайти додаткову картину Ми запрошуємо вас розглянути вибрані зображення. На перший погляд вони показують однакові об'єкти. Але є насправді один, який відрізняється. Намагайтеся знайти його якомога швидше. В кінці можна знайти відповіді на тести самостійно.

Погляньте на ці красиві собаки. Здавалося б, але серед них лежить одна, яка відрізняється. Спробуйте знайти його в 30 секундах.



Я впевнений, що ви знайшли собаку дуже швидко. Тепер перейдемо на більш складне завдання. Подивіться на ці чудові метелики. Знайди, що не схожий на інші. Шукаємо!

9124740

Смішуючи квітка з часу, коли потрібно переключати вашу увагу. Ми подивимося на тварин, і зараз маємо погляд на природу. Знайти одну з квіток. Все про деталі.



Птахи намагаються залишитися в групах. Вони виглядають дуже схожими. Однак серед цих птахів є те, що трохи відрізняється від відпочинку. Чи можна знайти її?



Ми близько до фіналу. Все, що я повинен зробити це на кухні. У нас є чайник. Він посміхається і намагається заплутати вас. Не падають під свої трюки, ретельно виглядають. Знайдіть додаткову картину.



Правильні відповіді
  1. Собака в задній ряд втратила свою кісточку.
  2. Метелик в другому ряду і останній стовпчик має трохи інший колір нижнього крила.
  3. У центрі квітки не розминув.
  4. У другому ряду і першому стовпчику птах десь втратив його перо.
  5. Останній чайник в передній ряд вирішив трохи змінити колір обідки.


Що ви думаєте? Ви керуєте всіма завданнями? Якщо так, вітання. Ви робите чудовий з спостереженням. Проте, не розслаблюйте, продовжуйте навчатися та проходять подібні тести. Для того щоб не втратити майстерність, розвинути уважність. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное