Я не подбаю про своє здоров’я, я працював щодня, щоб побудувати свій будинок.

Багато людей працюють протягом років без вихідних, щоб заробити гроші. дупий Для Тамара це була головна мрія її життя. Але коли досягнуто бажаної мети, то виявилося, що було недостатньо, щоб стати щасливою. Яким чином зламав родинний мир важкої роботи жінки, читайте далі в статті.

р.

Моє батьківство і я був бідним. Моя квартира ніколи не існувала. Тому мій головний сон був заробляти гроші на житло, мій гніздо. Коли я був 35, я пішов працювати за кордоном і почав економити гроші, щоб побудувати будинок. Я хотів би жити в ній і дочку і майбутній чоловік.

Я рідко прийшов додому. Я працюю у вихідні дні, щоб зробити речі швидше. Я не подбала про себе або здоров'я. Я просто подумав про те, щоб повернутися до своєї рідної країни, і життя абсолютно іншого життя. Моя дочка була в догляді за матір'ю.

р.

Я подарував мені рано, тому моя мама допомогла мені з самого початку. Вона, ми можемо сказати, для Настя стала другою повною матір'ю. Я пішов до Італії з чіткою совою. Я знав, що мій бабуся не буде тягаром. У мене знаходилися невідомо.

Будуємо будинок 10 років пізніше. Моя дочка була 25 в той час, і вона була дуже залучена. А потім Настя одружився, і мій новий син-в-право приєднався до будівництва. Всім відомо, що вся родина буде жити в будинку. Так було в кращому інтересі, щоб закінчити всі роботи.

Для того, щоб принести матерію до кінця, вона приймала повну три роки. Я пішов до дому Це болючість, але мій мама не живе, щоб побачити його. Ми приїхали разом в невелике сімейне коло. А Настя тримала мене, коли я збираюся додому.



Я не хочу, щоб я був щасливий. Але я не поспішав. Я вирішив залишитися в Італії протягом декількох років. Крім того, я не можу просто залишити людину, що я збираю всіх цих років. Це було 5 років тому. Так я думав, що я приїжджає додому, просто перебування.

Я дивився, коли ніхто не чекав мене додому. Нестя дала мені найменшу кімнату в будинку. Вона відразу показала, що вона була господинею і повинна бути розглянута. Будинок оформлений в ім'я. Я не зроблю, що моя дочка хотіла.



Я збираю чашку випадково, після чого протерти руки або посуд на кухні виворітним рушником. До побутової техніки Нестя не дозволяла мені взагалі. Все повинно бути зроблено під її наглядом, інакше я поламаю щось, і ремонт дорогий.

Зробив мене так сердитися, що ми почали боротися. Я нагадав дочку, чиї гроші купили. І починав мене перепошукати, коли будується будинок. Я зробив стільки ресурсів, як я зробив.

Р

Я пішов без миру з дочкою. Я не знаю, що робити зараз. Я не можу жити з нею і сином. Ви знаєте, що я зробив життя, ви знаєте. Я думаю про покупку квартири. Але скільки більше років буде залишатися в Італії, щоб заробити гроші на новому будинку? Як сумувати, що моя дочка зростала так!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? «Що ви заспокоїте, ви перезавантажте!» – це те, що я хочу сказати до основного персонажа цієї історії. Після виїзду за роботу вона залишила дочку в догляді за своїм бабусям. Це не може впливати на стосунки між Тамара і Нестя.

708090

Зрозуміло, вони поганяють. І я впевнений, що дівчина має тривалий відступ від матері. Тим не менш, це не дає їй право на команду її матері, без чиї гроші будинок не буде побудований. Якщо я був Тамара, я буду повертатися до батьківщини і вирішувати всі проблеми сім'ї. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное