Бабця навчає мене завжди закривати туалетний криш, і це не тільки про гігієну.

Закрита туалетна кришка є законом в нашому домі. Ми так звикли до того, що навіть коли ми приїжджаємо до друзів, ми стежимо за цим правилом. "Чому ти закриваєш туалет навіть у нашому будинку?" Я розповів про свою мудрість.



Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче поділитися з вами.

Моя бабуся завжди дуже чутлива. Я теж любила правила. Ми проживали в квартирі, тому ми завжди поважаємо їх. Вона була тим, хто вчив мене, щоб завжди закрити туалет. Він був обов'язковим. Як я виріс, я вирішив запитати, чому це було так важливо. Вона відповів: "Якщо ви не закривали кришку, гроші залишать сім'ю. й



В той час я думав, що це був поширений надзірок. Але коли у мене була моя сім'я, я переконувала правду своїх грандіозних слів. Я почав помітити, що якщо хтось не закрив туалет, то щось матеріально дорого буває. Устаткування буде проламати, гроші будуть втрачені. І це сталося регулярно. До того, як я навчаю всіх, щоб слідувати моїм правилам.



Коли я розповіли про це мої друзі, вони також почали закрити кришку. Вони також відзначають, що всі види неповнолітніх неприємностей стають меншими, і гроші лінгвістика в сім'ї. Я рекомендую, що ви навчите себе в цій звички. Це така невелика річ, і скільки грошей можна врятувати. Також існують раціональні причини цього.



Гігієна і етикет Ось два причини, чому слід закрити туалетну кришку. Перша причина гігієни. На поверхні туалету присутні мікроби. Коли ви покрили воду, вони піднімаються в повітря з бризками води. Мікроби залишаються на стінах, підлогах і раковині. Привіт, це не приємно. Тому важливо закрити кришку перед натисканням кнопки.

Габаритний зображення

Якщо ванна кімната є спільною, то потрібно тримати всі предмети особистої гігієни від унітазу. Наприклад, зубні щітки, гребінці та рушники. Після того, як їх сусідство з відкритою туалетом є надзвичайно небажаним.



Є також етична сторона до питання. У багатьох країнах закрита туалетна кришка є правильним способом. Це правило, що діти навчаються з дитинства. Немає нічого дивного або надприродного про це. Які незвичайні правила в сім'ї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное