Подруга називає свою самотність на 55 благословення

Нерідко ледь Здавалося б, Ви живете, працюєте з якоїсь мети, починаєте сім'ю, і в кінці ви залишитеся ні з чим. Це ярмарок? Як виявилося, не всі тягують таким життям. Багато людей користуються секлюзіями у віці. На що це залежить і яка філософія самотності ми обговорюємо далі в статті.

р.

Цього року Ірина буде 60 років, і її єдиний син – 28. Він вже одружений і мав дитину. Він живе з родиною в іншому місті. Я рідко бачу маму.

Ірина все частіше дивиться, що буде поруч з нею, коли вона отримує старше. За 5 років мій чоловік помер. Вона, здається, навчалася жити самостійно. Але порушуючи думки зараз, а потім відвідати її яскраву голову.



Героїн розуміє, що син не повинен бути з нею. Він має своє життя і сім'ю, для чого він відповідальний. Вона цінує, що допомагає їй від часу і не вимагає більше. Чому він так сумний у душі?

Психологи стверджують, що в дорослому віці самотність сприймається людиною зазвичай. Він абсолютно здоровий психічно. За мною багато досвіду. І дозволяє грамотно аналізувати свої психоемоційні стани.



Якщо ви не знаєте, як послухати свій внутрішній голос і потреби. Крім того, за віком 60-70 року утворилася коло спілкування людини. Люди часто мають хоча б один найближчий друг. Іноді ви не повинні бачити його. Зателефонуйте, щоб зробити ваше серце теплим і щасливим.

Основна проблема самотності полягає в тому, що людина не схожа на власну компанію. І намагається заповнювати порожнечу в самому спілкуванні з іншими людьми. Визначають лише проблеми, які починаються на початку підліткового віку або під час середньої кризи.

Я захоплюю онуків, які не бояться спробувати щось нове. Їхня робота може складатися з багатьох цікавих заходів. Хтось з головою занурився в садівництві, хтось любить в'язати або карнизувати читання книг. Будь-яка активність хороша, коли ми її любимо?



Коли людина стає опорою для себе, його легко впоратися з самотністю. Не дивлячись на те, що підтримка інших людей. Ми часто в співзалежних відносинах з близькими або друзями.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Коли все це стає обсесією, солід перетворюється в катування і не сприймається як спосіб провести якісний час самостійно.



Не всі знають різницю між сулітою і лонею. У першому випадку людина часто обирає себе самостійно. Ми всі необхідні для перезарядки та рефлексу. Слово «лонельність» має темну конотацію. Він може служити. психологічний захистСпробуйте уникати будь-якого контакту з зовнішнім світом.

Щасливі ті, хто баланс між здатністю заспокійити і бути близьким для людей, близьких до серця. І ті, хто називає себе самотніми, важко знайти себе. Вони використовуються для відновлення на інших. Саме тому вони страждають самотністю, коли ці опори зникнуть.

Про все це Ірина розповіла її психологу. Він консультує жінку знайти роботу для душі. І вона в'язана. Жінка зробила чудовий светр для свого сина, і прив'язала теплий шарф для своєї дочки. Ірина знає, що глибинний вік буде відповідати окремо. Але вона не відчуває себе самотніми. Моє син не приїжджає до неї, він завжди відповідає на телефон.



І нещодавно героїні почали дуже теплі стосунки з сусідом. вона 5 років старше Ірини і живе окремо. Більшість з усього, жінка любить приїхати до свого сусіда для чаю, згортаючи домашні печиво або сумки з пилкою напередодні. Що це таке, якщо не щасливий вік?

Якщо ви зацікавлені в тому, що ми говоримо про сьогодні, я рекомендую вам прочитати наші статті на цій темі. Наприклад, мій колега Veronica Zhmurko розповів, як самотні молоді люди. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное