Мій син заслуговує дружину найвищого класу, а не цієї дівчини.

Таке довгоочікуване шлюб сина перетворилося в кошмар для Людмила Іванівна. Жінки не люблять її дочку. Саша не слухала те, що вона сказала. Він був визначений. Що призвело до спільного життя нових родичів і чому розлучення його сина не принесла матері нічого хорошого, читати далі в статті.



Я уявлявся з жахом, як мій син буде марним і залишити мене. Ми живемо разом з тим, і для мене Саша є найважливішою людиною в житті. Я втратив душу. Я знала, що Света не збігся з ним. Ця дівчина виглядала як вона була думка про себе.

Але що сталося в кінці. Неважливо, як я відчайдушний Саша, шлюб мого сина все ще відбувався. Я наполягав на молодих людей, які живуть з мене, бо мій син і мав трикімнатну квартиру. Я пощастив, що мій дочок не суперечить. Я не хочу, щоб почати відносини з кварельами.



Ми почали жити разом. І я був щасливий, щоб отримати рано вранці і зробити сніданок для сина. Все він любить: стяжки яйця, куртки, свіжий салат. Звісно, звісно, вранці. Але вона завершилася, роблячи свою власну каву і збиравшись на неї ноутбук.

Вона не повинна йти в офіс. Зайдіть до ліжка, щоб ваша робота! Я не розумію. Для мене робота про роботу. Ви завжди повинні бути на ногах. Ось чому моя квартира завжди запалює і запахи. На кухні є магія. Я повинен годувати сина на обід і вечерю!



Ми проживали в цьому місці протягом 10 років. Під час цього часу Света народила дві діти. Я не маю багато симпатії для своїх онуків. І всі вони не виглядали, як мій син. Я відразу ж підозрював, що ти невірно: мій дочок-в-право йдеш! Мій син не слухав мій аргумент на всіх. Він був закоханим в дружину. Після того, як він почав пити.

Я шукав, де Саша пішла. Пройшов по сусідству і витягував його з сумнівних компаній. А потім в домашніх умовах вона пропадала сина і розпліднила після іншої партії. Світло не доглядав. І для цього я не люблю її ще. А якщо не її, то може принести сина до цього? Ця жінка була просто не гідна мій sasha!



Я не хочу звикнути до світла фортепіано. Але я згубився з онуками. Я відчув, як мій дочка-в-одному був відсутній щось. І я був так щасливим, коли мій син остаточно розірвав цю погану жінку.

Все пішов право. Через рік я почав помітити, що Саша змінила. Я не оплачую зарплату. Я не купив його. Захищає різні. Не дивлячись на любов!



Я не наполягав на знайомстві найближчим часом. Але після кількох місяців я ще запитав, коли він запровадив мене до своєї нової пристрасті. «Ви знаєте її. Це Света! Він виявився, що мій син був знайомства з дружиною. Невірно!

Вони вирішили, що вони не могли жити разом. Але побачивши одну пару раз на тиждень ідеально. І у дітей є батько, і Світлана чоловік за годину, виходить. Для мене це різак шавлія. Я не знаю, що мій син думав другий раз, він ходив в ту ж річку. Тексти пісень, а це означає: І що я буду зараз, я не розумію. Що таке?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Що робити Лудмила Іванівна? Перш за все, припиніть в особисте життя сина. Саша, очевидно, класична мама хлопчика. Він використовується для його матері, що робить все для нього. Скоро чи пізно ця програма не буде. Мати просто не готовий до своєї дитини, щоб жити життя, в якому вона не має місця.

р.

Я задаю, що ви консультуєте головний характер цієї історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное