Я розповім, що пральна машина погана, наступного дня з'явилася на моєму дверцятому з аптечним засобом.

Я нещодавно говорив на телефоні з матір'ю і ненавмисно скаржився на неї, що наша пральна машина почала випускати неприємний запах. Я сказав, що між собою, але наступний день мій мама-в-право показав на мій дверцят. Вона мала сумку з нею з аптеки. У цей день я дізнався, як очистити пральну машинку всередині і зовні.



І сьогодні видання. "Сайт" Позбутися від неприємного запаху розповість вам, який пенні допоможе позбутися від неприємного запаху. Він також очищить всю жовту.

Мийка - наш вірний помічник. Тому вона повинна ретельно доглядати. Якщо ви помітили, що він стає гірше мити або виділяти неприємний запах, потрібно вжити невідкладні заходи. Те ж саме виходить за її зовнішній вигляд. Після всього, якщо ви дозволите все пройти курс, то ви не встигнете виглядати, так як нова техніка перетвориться на жовті старі речі.



В одній пляшці з аптеки досить, розчин для всіх цих проблем захований. Це те, що мій мама-в-одному приніс мені цей день. Я не буду лангуш і відразу сказати, що це був звичайний перекис водню. Мами-в-праві затирають дві банки, щоб очистити пральну машинку всередині і зовні.



Почати з середини. Для цього заливаємо флакон перекису в відсік кондиціонування повітря і перетворюємо на режим змикання. Пероксид дезінфікує машину, а також допомагає видалити неприємний запах. Після цього не забудьте залишити двері автомобіля відкритим так, щоб він висихав.



Чисті лінії з внутрішньої обробки не все. Необхідно подбати про миття пральної машини. Спочатку потрібно протерти пил м'якою тканиною, ретельно проходячи через всі кліщі. Потім змочіть ватний диск з перекисом водню. Зробіть все тіло, приділіть особливу увагу жовтим плямам. Ви відразу побачите дивний ефект! пральна машина повернуть білизну.

1999-2066

Також не забудьте про ущільнення на дверцят пральної машини. Так дуже часто утворюється цвіль, яка викликає неприємний запах. Цей ущільнювач також може бути очищений бавовняним диском. Пероксид допоможе знезаражувати його і запобігти появі цвілі.



Тепер ви знаєте, як очистити пральну машину всередині і зовні. Як ви можете побачити, не потрібно турбуватися про велосипед. Досить простий домашній засіб. Для цього миття один раз на місяць буде досить. Також варто пам'ятати, що будь-які проблеми простіше запобігти, ніж боротися з ними пізніше. Часто завдяки некоректному використанню пральних виробів, оскільки ми обговорюємо в попередній статті.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам подбати про ваш домашній помічник і зробити процес миття більш приємним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное